Grote antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie Verte tuindecor. 23x27øcm. Cond;G
Grote Japanse Imari porseleinen schotel met landschapsdecor, gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 5x36,5øcm.
Leuk Duits Rosenthal porseleinen theeservies "Selb Bavaria" met "Isolde" decor. In Jugendstil-stijl, met bloemen en goud decor.
Twee 18e-19e eeuwse imari porseleinen borden met tuin decors. Afm. ø 23.7 cm. In goede staat.
Steengoed Duitse antieke Historisme schenkkan met figuren en interieur voorstelling, met spreuken, omstreeks 1900 Cond;G
Dertien-delig Duits porseleinen Rosenthal gebakset met florale decors. Decor 'Selb Bavaria Donatello', Afm. 15-27 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 60cm.
Antiek Engels keramieken ontbijtservies, gemerkt : 'Ashworth Bros Hanley'. Ca. 1900. Met gotische gebouwen decors. Servies bestaat uit: Theekan, 6 kop en schotels, botervloot, melk+suiker set, kom, s...
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, 3x Chinees imari, 2x Queng lung, 2x familie Roze, 1 met barst, 1 met chip en haarlijn, andere goed. Cond:R/G
Drie antieke porseleinen bruidskop en schotels met opgewerkte florale decors. Afm. 8-10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse imari porseleinen schotels/schalen. Eén maal ovaal (kleine restauratie). Eén maal geschulpt (goed). Eén maal voorzien van florale decor, de andere met florale decors met konijnen. Afm....
Antiek Imari porselein, ca. 1800. Vier kopjes en zes schotels. Voorzien van florale en goud decors (één kopje beschadigd). Vier schotels goed, twee schotels hebben haarlijn. Afm. 4.5 x 11.5 cm. ø. Con...
Groot lot diverse imari porseleinen kop en schotels, 19e eeuw. Enkele chips, haarlijnen en/of beschadigingen. (veel goed). Afm. 4-14 cm. Cond.: R/G.
Vier Yixing cups met zilveren bekleding, 20e eeuw. 4,5-5cm. In goede staat
Antiek renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen, monogram I.B. In goede staat 23,7øcm.
Twaalf diverse oude Japanse/Chinese vaasjes. O.a.: Satsuma, Kutani, cloisonnè etc. Ca. 1900. Afm. 8-13 cm. In goede staat.
Grote keramieken kameel, geglazuurd. 20e eeuw. Afm. 44x56x26 cm. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen vaasje met floraal decor en goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 10.5 cm. In goede staat.
Franse Robj Paris porseleinen stopfles. Ca. 1920. Voorstellende een priester met baard. Afm. 27 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, Gemerkt met twee zwaarden en kroon. In goede staat 41cm.
Drie delig Delftsblauw kaststel door de Porseleyne fles letters W.v.W. C.M. F1 ,met florale decors. Afm. 24-33 cm. In goede staat.
Vooroorlogs zeldzaam twaalf delig Belgisch Heralux Boch Freres ontbijtservies. O.a.: Theekan, melkkan, 12 borden en 12 kop en schotels. Voorzien van floraal- en goud decor. Afm. 4-25 cm. Cond.: G.
Drie porseleinen kop en schotels met florale decors. 17e-18e eeuw. Kopjes hebben lichte randglazuur schade. Schotels, (één kapot, één randglazuur, en één goed.) Afm. 4.5x11 cm. ø . Cond.: R/G
Antieke Chinees porseleinen Wanli vaas met olifanten hengsels, florale decor. (haarscheur in hals) Afm. 23 cm. Cond.: G.