Drie Delfts blauwe borden met bloempot decors. 18e-19e eeuw. Gemerkt: drie klokken. Afm. 23-27.5 cm. ø. In zeer goede staat.
Drie Delfts blauwe keramieken borden met bloempot decors, 18e-19e eeuw. Gemerkt: drie klokken. Afm. ø 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met pagode, huis in tuin decors, octagonaal. (dekselrand professioneel gerestaureerd) Afm. 45.5 cm. Cond.: R/G.
Grote Imari porseleinen oorvaas, 19e eeuw. Met florale decors en paradijsvogels. Afm. 45 cm. In goede staat.
Antiek Petrus Ragout Maastricht servies, ca. 1880. Servies gedecoreerd met Pompeia decor. Servies bestaat uit:8 ontbijtborden, theepot (deksel gerestaureerd), 9 grote borden, fruit treef, dekseldoos,...
Twee grote porseleinen empire stijl dekselvazen, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met gouddecor, Gemerkt met twee zwaarden en kroon. In goede staat 41cm.
Drie maal 17e-18e eeuws Chinees porselein Kang Xi. kop en schotels (Gemerkt met apart decor). Schotels, minimale randchips. Kopjes, goed. Afm. 7x13 cm. ø. Cond.: G.
Drie Chinees porseleinen borden 'Queng Lung', met floraal decor. Afm. ø 23 cm. In goede staat.
Lot oud Chinees Jade, 3 medaillons en 4 figuren 2e helft 20e eeuw 3,5x8,5cm
Vier aparte antieke chinees porseleinen kopjes omstreeks 1900 met floraal decor. In goede staat 6-14cm.
Chinese gemerkte Yixing theepot in lotusbloemvorm met slang en kikker. 21e eeuw. Afm. 6x15x11.5 cm. Cond.: G.
Antieke Franse Sevres gemerkte porseleinen schaal, opengewerkt met bloemen en goud decor. Afm. 9x30x20 cm. In goede staat.
Set van twaalf Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor, 19e eeuw. Afm. 4.5 x 11.5 cm. ø In goede staat.
Zeven delen Jade, oud Chinees, 2 armbanden, 2 ringen en 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 3,5-8cm
Duitse steengoed baardman-kruik, 17e-18e eeuw. Met bruine glazuur. Afm. 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie Verte bord met tuin decor en vogels (gemerkt met blad), 18e eeuw. Afm. 5x23.8 cm. ø., bord heeft haarlijn, verder in goede staat
Acht Imari porseleinen kop en schotels, plus één losse schotel, 19e eeuw. Kop en schotels zijn voorzien van goud en florale decors Vijf schotels goed, vier hebben haarscheuren. Alle kopjes goed. Afm. ...
19e Eeuw. Chinees porseleinen gesigneerde theepot met goud en figuren decors. Afm. 23x16.5x11.5 cm. Cond.: G.
Chinees porseleinen Kang Xi bord, 17e eeuw. Bord is voorzien van figuren in interieur decor en figuren in landschappen decors. (gesigneerd) randschades en drie haarscheuren Afm. ø 27 cm. Cond.: R.
Zeer grote diepe oude Chinese porseleinen drakenschotel, meerkleurig, fijn geschilderd. Gemerkt met zegelmerk. Afm. ø 46.5 x 10 cm. In goede staat.
Groot lot diverse imari porseleinen kop en schotels, 19e eeuw. Enkele chips, haarlijnen en/of beschadigingen. (veel goed). Afm. 4-14 cm. Cond.: R/G.
Twee delen China 17e-19e eeuw. Celadon kom, grijs/groen craquele glazuur. en een kom 17e eeuw, gemerkt, haarlijnen/randschade. Afm. 7.5-19 cm. en 6-14 cm.
Antieke Chinese Wanli-kom, voorzien van florale beschildering met een vogel op 835/000 zilveren voet en gecontourneerde 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen. (Voorzien van reparatie, kom g...
Antieke Weense terracotta figuur omstreeks 1900, vrouw met emmer en mand nr 218 made in Austria. In goede staat, 48cm.