Oude rood-lak Chinese theepot, gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Bamboe decor met dieren. Afm. 12x15x9 cm ø.
Twee grote Brusselse glazen vazen, 19e eeuw. Met goud decors, figuren decors en handgeschilderd. (één vaas stukje gelijmd). Afm. 34-35 cm. Cond.: R/G
Grote Duitse Rosenthal bisquit porseleinen figuur. Hurkende naakte dame. Kunstabteilung Selb U.S. zone, 50-er jaren. Door F. Klimsch 1870-1960. Afm. 37 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot. Twee keer gemerkt. Met ranken en ratjes decor. 18e-19e eeuw. Afm. 11x18.5x9 cm. In goede staat.
19e Eeuw. Yixing Chinese trekpot in pompoenvorm. Gemerkt met vleermuis op deksel. Afm. ø 10 x 10 x 16 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal- en gouddecor. In goede staat, 23,5ø
Zeer grote Imari porseleinen sierschotel met opengewerkte omranding, voorzien van goud decor, kraanvogels met bamboe decor. Afm. ø 46 cm. In goede staat.
Vooroorlogs zeldzaam twaalf delig Belgisch Heralux Boch Freres ontbijtservies. O.a.: Theekan, melkkan, 12 borden en 12 kop en schotels. Voorzien van floraal- en goud decor. Afm. 4-25 cm. Cond.: G.
Vijftig stuks diverse antieke wandtegels met bloempot decors. Afm. 13x13 cm. Cond.: R/G.
Keramieken Jugendstil-stijl bloempot op zuil, met zilver reiger en lissen decors (geglazuurd) Afm. 97 cm. In goede staat.
Zeer grote porseleinen dekselterrine met goud decor, putti en florale decors (gemerkt). 20e eeuw. Afm. 35x37x20 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal servies, decor Sanssouci, ca. 1950. Met flower decor en goudrand. Bestaande uit: 12x ontbijtbord, theekan, koffiekan, melk+suiker, 12x eierdoppen, 13x theekoppen+schotel, 13x koffiekop...
Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, Minimale randglazuurschade, verder in goede staat 5x35øcm.
Oude Chinese Celadon porseleinen waterbak met geschulpte omranding. Afm. 4x14.5 cm. ø. In goede staat.
Zeer grote Duitse gesigneerde Rosenthal porseleinen figuur, voorstellend stijgerend paard, door Theodor Kärner (1884-1960). Kleine chip aan staart. Afm. 41x56x15 cm. Cond.: R/G.
Franse porseleinen dekselterrine met floraal- en goud decor, 19e eeuw. Met bisquit porseleinen figuur op deksel (Louis Seize stijl). Afm. 40x32 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Republiekeinse bolvaas met berglandschap decor. (Gemerkt). Afm. 21 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen theepot, met zegelmerkteken, tekst voorzien met landschappen decors. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 9x16x9 cm. ø. In goede staat.
Grote vroege Chinees porseleinen schaal. 17e-18e eeuw (Swatow) met florale decors. Afm. ø 38x7.5 cm. Chip en haarlijn 3 cm.
19e Eeuw. 16-delig Frans mocca servies met diverse 17e eeuwse kunstenaars afgebeeld en goud decor. O.a.: Moccakan, melkkan, suikerpot, schaaltje, elf kop en schotels. (één kopje beschadigd, één kopje ...
Zes persoons Duits Meissen porselein theeservies eind 20e eeuw rood floraal en gouddecor, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 6 gebaksborden, 6 kop en schotels. In goede staat 6,5x24cm.
Aparte oude Chinees porseleinen dekseldoos. Turkoois en geel kleurig met fijn geschilderde florale decors. (Gemerkt). Afm. 5x10x13 cm. Cond.: G.
Oude gemerkte Chinees porseleinen draken kom. Mooie kwaliteit Afm. 7x15.5 cm.ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Wanli vaas met olifanten hengsels, florale decor. (haarscheur in hals) Afm. 23 cm. Cond.: G.