Bijzonder gouden tientje uit 1898, het kroningsjaar van Wilhelmina met kroon in haar haar. Voorzien van brede gouden muntrand met geslepen patroon. Muntconditie is goed. totaal gewicht 13,7 gram
Antiek Hollands postkaarten album met Hollandse postkaarten van plaatsen en scheepvaart (zeer interessant!) 28x22x4 cm. In goede staat.
Lot van meer dan zestig aandelen. Eerste helft 20e eeuw. O.a.: Amerika, Turkije, Rusland, Hongarije, Duitsland etc. Cond.: R/G.
Leuk kavel diverse munten om uit te zoeken, Nederland en voornamelijk buitenland, diverse condities, landen en jaartallen.
Postzegelverzameling lot. O.a.: Azië, Midden Oosten, Luxemburg, Liechtenstein, Zwitserland, DDR, India, Scandinavië, Australië, Spanje, Portugal, Italië, Duitsland. Met bulkdoos buitenland diversen, o...
Twee Hollandse Davo postzegel albums. Nederland één en twee. Groot gedeelte postfris. Klein gedeelte gestempeld. Oudere zegels hoofdzakelijk gestempeld (incompleet). Afm. 28x33x4 cm. Cond.: G.
Vijf postzegel verzamel albums met inhoud. Diverse landen. Hoofdzakelijk gestempeld, inclusief Holland album voor Nederland en overzeesche gebiedsdelen, incompleet. Afm. 20-32 cm. Cond. R.
Davo Chrijstal album deel II, 1960-1985 met postfris en gebruikt (deels dubbel verzameld) met combinaties uit automaatboekjes en plaatfouten.
Verzameling Nederland gestempeld/postfris. Waaronder: Goed Willem III, zoals no. 3, 6, en 22 + tentoonstelling 1924 compleet 30er gestempeld waaronder alle kinderseries compleet + koopvaardij 1933. Po...
Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat
Lot diverse postzegels, albums etc. O.a.: Kinderpostzegels velletjes postfris, gestempeld. Diverse landen o.a.: Nederland, hoofdzakelijk gestempeld. Alle albums maar deels gevuld. Ca. 30x30 cm. Cond.:...
Kavel met 18 zilveren munten waaronder 6x 25 cent Nederland (5x1943, 1x1943) en 12x 1/10 gulden Ned. Indië ( 1938 - 1945), diverse condities.
Kavel met 21 halve centen uit diverse jaartallen. Diverse condities.
Postzegelverzameling lot. O.a.: Nederland jaarcollecties stock 1940-1999, veel zegels, series, post fris + gebruikt. Met Monaco, Oostenrijk, Frankrijk, diversen, USA, oud Duitsland, Ned. voorraadzegel...
Antiquarisch Amerikaans aandeel, parrot silver and copper company, capital 2300 Dollar. nr. 2960, shares 50, in lijst en goede staat 29x18,8cm.
Negen antieke Romeinse munten uit opgravingen 1,3-2,3cm cond:R/G
Davo Chrijstal album deel IV 1996-1999 postfris + ongeopende jaarpakketten 2000 t/m 2003.
Davo Chrijstal album deel III. Jaren 1986-1995 postfris (niet helemaal compleet).
Davo insteekalbum. Met postfris 50-er, 60-er, 70-er, 80-er en 90-er jaren. Waaronder doorlopende series Beatrix met hoge waarden + veel blocs.
Lot oude ansichtkaarten Enschede 20e eeuw 1x9x14,5cm. Cond:R/G
Oude postzegelverzameling (Duitsland). 20 Eeuw. Met bijzondere enveloppen o.a.: Hindenburg, Derde Rijk etc. Afm. 3x20x27 cm. Cond.: G.
Kavel met 14 zilveren munten uit Litouwen en Spanje: 8x 100 Peseta's 1966 en 6x 10 desimts litu 1936. Diverse condities.
Lot oude ansichtkaarten, o.a.: Overijssel en veel Enschede. 20 Eeuw. Afm. 5x15x10 cm. Cond.: G.