Twee oude gravures omstreeks 1900, 1 soldiers playing an a wood, graveur pietro della Vecchia. 2 A Battle piece graveur J. Hugtenburg. 18x12 en 12x11cm. gravures op papier Cond:G
J. Deligny, omstreeks 1950 Vieux Lyon cathedrale st. Jean, aquarel op papier, 26x18cm. Cond:G
A. Gravier 1905, landschap met beek en reeen, ets op papier 51x34cm. Cond:G
Wolfgang Gäfgen nr 38/95 1936 Duitse school titel le Manteau 72x53cm. Lithografie op papier.
Twee antieke gravures. Eén maal Grolla, Anno 1597, P. Boudartius, Leger Prins Maurits. Eén maal La Douane Duyvenvoorde, Tol-Huys. Ca. 1800. Gravures op papier. Afm. 14x18 cm. en 20x17 cm. Cond.: G.
F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.
Piet Eggen, 1949 Limburg. Nr.: 23/450. Voorstelling: Wilde bloemenveld. Lithografie op papier. Afm. 37x24 cm. Cond.: G.
Duitse Gravure 17e 18e eeuw, Schloss Bangberg, handingekleurd( vouwen en mogelijke restauratie), gravure op papier. 70x26cm. Cond;R/G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Berry Brugman, gemengde techniek op papier. Bospad (Twickel). Afm. 60x40 cm. Cond.: G.
Herbert Schneider 1924-1983. Duitse school '56. Surrealistische erotische voostelling. Gemengde techniek op papier. Afm. 39x40 cm. Cond.: G.
Jan Sirks, 1885-1938. Voorstelling: Binnenhof, Den Haag. Ets op papier. Afm. 44x26 cm. Cond.: G.
J.G.P Somer 1818, st Anna, landschap met paard, koe en hond, aquarel op papier 32x25cm. Cond:G
Arthur Michaelis 1864-1946. Duitse school. Lithografie op papier. Symbolische voorstelling betreffende het lijden van W.O. I. Afm. 38x30 cm. Cond.: G.
Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G
Romania, 20e eeuw. Kippen bij voederbak. Olieverf op paneel. Afm. 12x9 cm. Cond.: G.
Twee oude Italiaanse gravures in renaissance stijl, omstreeks 1900 in passepartout, gravures op papier 50x25 en 56x35cm. Cond:G
Heinz Baden 1887-1954, Duitse school. Duits stadsgezicht met oldtimer. Ets op papier. Afm. 50x70 cm. Cond.: R/G.
Twee antieke Engelse gravures ovaal in passepartout, dame bij water, en gewonde soldaat met zorgzame vrouw. 30x26cm. gravures op papier. Cond:G
Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G
Monogram J.V., Hondenportret. Olieverf op paneel. Afm. 17x13 cm. Cond.: G.
Maja Sjöberg, Zweedse school, cyclamen, olieverf op paneel, 31x20cm. Cond:G
Bruno Johansson Zweedse school, pad in de bergen, olieverf op paneel, 50x40cm. Cond:G
Richard Houston 1721-75. (mogelijk naar) Allegorie der beeldhouwkunst, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afm. 25x 36 cm. Cond.: G.