Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 kustplaats met aanlegstijger, olieverf op linnen 33x40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met vissersboten, olieverf op paneel 66x46cm. Cond:G
G. Post-Greve, 1913-1990. Voorstelling: Peren in schaal. Olieverf op linnen. Afm. 21x25 cm. Cond.: G.
Naar Henri Matisse. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afm. 38x28 cm. Cond.: G.
Van Amerongen. Hollands wintergezicht met ijs en haven. Olieverf op linnen. Afm. 100x80 cm. Cond.: G.
Wim Bos 1906-1977. Havengezicht Rotterdam. Pastel op papier. Afm. 72x53 cm. Cond.: R.
Passig 1887 Duitse school. Herenportret. Houtskool op papier. Afm. 37x52 cm. Cond.: G.
Visconti, Spaanse school, ca. 1950. Paardenkar in stad. Aquarel op papier. Afm. 28x55 cm. Cond.: G.
Knut Norman, Zweedse school, vissersboten op zee, olieverf op paneel, 85x60cm. Cond:G
Monogram C.v.H. 1944. Betreft een religieuse voorstelling. Zoon van Jan Mathijs Hezemans. Gemengde techniek op papier. Afm. 46x30 cm. Cond.: G.
M. van Tyghem (Friesland). Botters op zee. Olieverf op paneel. Afm. 27x16 cm. Cond.: G.
Arie Walter Kampf. Duitse school, Düsseldorf. Stillleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afm. 80x50 cm. Cond.: G.
Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G
Gautier (21e Eeuw). Voorstelling: Napoleon Bonaparte te paard. Olieverf op linnen. Afm. 75x60 cm. Cond.: G.
Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G
W. van de Heide, ca. 1940. Binnenplaats met kippen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1900. Oostenrijks landschap met wandelaar en meer. (restauraties). Olieverf op linnen. Afm. 65x44 cm. In matige staat.
J. Brouwer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 27x38 cm. Cond.: G.
Doos met diverse interessante schilderijen etc. O.a.: etsen, aquarellen, reprodukties. Afm. 50x40x57 cm. Cond.: G.
P. Schumann, ca. 1930. Naakte dame aan waterkant. Pastel op papier. Afm. 38x32 cm. Cond.: G.
Hermanns, ca. 1920. Voorstelling: Zeegezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 95x80 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd? ca. 1900. Herenportret (4 plakkers). Olieverf op linnen. Afm. 47x60 cm. Cond.: R/G.
M. Calzolari, ca. 1900. Voorstelling: Italiaans landschap met wandelaar. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
P. Schuurman. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afm. 25x30 cm. Cond.: G.