J. Meijer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollands zeegezicht met tweemaster. Olieverf op paneel. Afm. 29x24 cm. Cond.: G.
Trouillebert. Ca. 1900. Voorstelling: Landschap met koeien in de stijl van Barbizon. Olieverf op paneel. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Zomers strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd. (J.Veralpens?) Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
J.W. Rosier (Jean Guillaume Rosier), 1858-1931. Voorstelling: Portret oudere heer. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Herbert Schneider 1924-1983. Duitse school '56. Surrealistische erotische voostelling. Gemengde techniek op papier. Afm. 39x40 cm. Cond.: G.
Monogram J.S. ca. 1930. Portret van een heer (naar oud voorbeeld) Olieverf op linnen. Afm. 80x60 cm. Cond. G.
A. Blaetter, 1878-1935. Duitse school. Baai met vissersdorp en zeilboten. Olieverf op linnen. Afm. 80x120 cm. Cond.: G.
Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G
Frans Baayens, 1896-1947 Enschede. Voorstelling: De Buurse beek. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
Gustav Hesse. Duitse school 1932. Stilleven met rozen, dekseldoos en boeken. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met schelpen op tafel. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Ids Wiersma, 1878-1965. Voorstelling: Noorde dwars vaart, Drachten in de winter. Ets op papier. Afm. 17x21 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd omstreeks 1900, boeren interieur met vrouw, olieverf op paneel, 39x29cm. Cond:G
D. Farmer. Voorstelling: Romantisch havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Berry Brugman, 1915-1996 Almelo. Voorstelling: Uiterwaard. Olieverf op paneel. Afm. 25x35 cm. Cond.: G.
Piet Bos, ca. 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op paneel. Afm. 45x36 xm. Cond.: G.
E. Haymann 1873-1947 München, figuren aan het werk op akker, olieverf op paneel 20x16cm. Cond:G
Aquarellen op papier van Chris Le Roy (2 stuks). 1x Landschap met bloemenstruik (1953) Afm. 20x11. 1x Dorp aan een meer (1949). Afm. 30x22. Beiden in goede staat.
C. van Tright. Voorstelling: Tjalken op meer. Olieverf op linnen. Afm. 60x40 cm. Cond.: G.
Vier velden icoon met; Moeder Gods van Kazan, Sint Nicolaas, Sint Joris met de draak, Sint Michael en in het midden gekruisigde Christus. Russische icoon, 19e eeuw. (paar zichtbare beschadigingen) Afm...
Ongesigneerd, Hollands ijspret, ca. 1900. Olieverf op paneel. Afm. 17.5 x 17 cm. Cond. G.
L. Schouten Leiden 1948, stilleven met glas, koper, boeken en tomaten, olieverf op paneel 45x65cm. Cond:G