Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bengt Jansson, landschap
Startprijs 40 EUR

Bengt Jansson Zweedse school, Uppland 1945, expressief landschap olieverf op paneel 55x46cm. Cond:G

Birger Welander, herfsttooi
Startprijs 40 EUR

Welander Birger omstreeks 1980, Zweedse school, bergachtg landschap met rivier en hefsttooi, olieverf op paneel 45x60cm. Cond:G

H. Schneider '47
Startprijs 40 EUR

H. Schneider 1947. Duitse school. Vaas met bloemen. Gemengde techniek op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Kopie Prudisch
Startprijs 40 EUR

Kopie naar Prudisch Duitse school. Voorstelling: Duits stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 18x24 cm. Cond.: G.

Robert Sayer / Houston
Startprijs 40 EUR

Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afm. 36x25 cm. Cond.: G.

Erik Jöhnson Dahlberg
Startprijs 40 EUR

Erik Jönhson Dahlberg 1625-1703. Zweeds kasteel met schepen. Ingekleurde ets op papier. Afm. 14x33 cm. Cond.: G.

Ongesigneerd, eenden waterkant
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Ca. 1930. Voorstelling: Eenden aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Aquarel, stilleven (rozen)
Startprijs 40 EUR

Monogram P.W., ca. 1900. Rozen stilleven. Aquarel op papier. Afm. 37x27 cm. Cond.: G.

Radjimin
Startprijs 40 EUR

Radjimin. Indonesische school. Voorstelling: Indonesisch landschap. Olieverf op linnen. Afm. 26x43 cm. Cond.: R/G.

Aquarel Thurin
Startprijs 40 EUR

Thurin omstreeks 1910 figuur onder de bomen, aquarel op papier 80x65cm. Cond:G

Fridegart Knoch
Startprijs 45 EUR

Fridegart Knoch 1951 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G

E. Küchenthal 1930
Startprijs 45 EUR

E. Küchental 1930 Duitse school Duits stadsgezicht met vakwerkhuizen, olieverf op linnen 46x60cm. Cond:G

Monogram M.O stilleven
Startprijs 45 EUR

Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel 60x45cm. Cond:G

Jopie Limburg, Aquarel
Startprijs 50 EUR

Jopie Limburg, 1905-1991. Stilleven met gele rozen. Aquarel op papier. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

Gustav Hesse
Startprijs 50 EUR

Gustav Hesse. Duitse school 1932. Stilleven met rozen, dekseldoos en boeken. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.

A. Caullet, landschap
Startprijs 50 EUR

A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afm. 20x29 cm. Cond.: R.

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw. Drie mannen. Houtskool op papier. Afm. 41.5 x 29 cm. Cond.: G.

4 etsen 18e/19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.

2 werken 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee leuke florale werken 19e eeuws, 1x miniatuur boeket, 1x takken met fruit(monogram) aquarellen op papier5,5x4 en 18x21cm. Cond:G

2 landschappen 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier

3 Werken 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie werken 18e eeuw op papier. Een maal aquarel narcis. Een maal gravure kat, S. Fokker Fec. Een maal vliegende eenkhoorn, S. Fokker Fec. Werken op papier. Afm. 20-32 cm. Cond.: G

Chinees zijdeschilderij
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees zijdeschilderij 20e eeuw, gesigneerd. Bloesemtak met vogel. Aquarel op zijde. Afm. 43x27 cm. Cond.: G.

B. Wijngaard
Startprijs 50 EUR

B. Wijngaard. Voorstelling: Stadsgezicht Laren met figuren. Aquarel op papier. Afm. 46x34 cm. Cond.: G.

Thomas Ludwig Herbst
Startprijs 50 EUR

Thomas Ludwig Herbst 1848-1915, Duitse school. Schaapsherder met schapen. Ets op papier. Afm. ca. 40x60 cm. Cond.: G.