32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

2 antieke gravures 1372
2 antieke gravures
Startprijs 20 EUR
Deligny, aquarel 1546
Deligny, aquarel
Startprijs 20 EUR
A. Gravier 1552
A. Gravier
Startprijs 20 EUR
Litho, Wolfgang Gäfgen 1558
Litho, Wolfgang Gäfgen
Startprijs 20 EUR
Gravures, 2x 1498
Gravures, 2x
Startprijs 25 EUR
F. Streudle 1506
F. Streudle
Startprijs 25 EUR
Piet Eggen 1475
Piet Eggen
Startprijs 30 EUR
Duitse Gravure 1504
Duitse Gravure
Startprijs 30 EUR
Stilleven 1218
Stilleven
Startprijs 35 EUR
Berry Brugman Gem. techniek 1191
Berry Brugman Gem. techniek
Startprijs 40 EUR
H. Schneider '56 1280
H. Schneider '56
Startprijs 40 EUR
Jan Sirks, Binnenhof 1334
Jan Sirks, Binnenhof
Startprijs 40 EUR
J.G.P. Somer 1818 1335
J.G.P. Somer 1818
Startprijs 40 EUR
Arthur Michaelis 1337
Arthur Michaelis
Startprijs 40 EUR
2 19e eeuwse Engelse gravures 1341
2 19e eeuwse Engelse gravures
Startprijs 40 EUR
Romania, 2 kippen in stal 1344
Romania, 2 kippen in stal
Startprijs 40 EUR
2 oude Italiaanse gravures 1347
2 oude Italiaanse gravures
Startprijs 40 EUR
Heinz Baden 1349
Heinz Baden
Startprijs 40 EUR
2 antieke Engelse gravures 1354
2 antieke Engelse gravures
Startprijs 40 EUR
3 werken C.M de Woerd 1357
3 werken C.M de Woerd
Startprijs 40 EUR
Schilderij, hond 1375
Schilderij, hond
Startprijs 40 EUR
Maja Sjöberg, bloemen 1396
Maja Sjöberg, bloemen
Startprijs 40 EUR
Bruno Johansson 1404
Bruno Johansson
Startprijs 40 EUR
Robert Sayer / Houston 1406
Robert Sayer / Houston
Startprijs 40 EUR