32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Bronzen plaquette, gesigneerd 5052
Bronzen plaquette, gesigneerd
Startprijs 40 EUR
Twee bronzen katten 5064
Twee bronzen katten
Startprijs 40 EUR
Bronzen figuur, Wolfgang Frische 5138
Bronzen figuur, Wolfgang Frische
Startprijs 40 EUR
Zeven bronzen beeldjes. 5145
Zeven bronzen beeldjes.
Startprijs 40 EUR
Beeldjes (2x) 5110
Beeldjes (2x)
Startprijs 50 EUR
Bronzen beeld 5032
Bronzen beeld
Startprijs 60 EUR
Kegelspeler 5040
Kegelspeler
Startprijs 60 EUR
Houten boedha verg. 5041
Houten boedha verg.
Startprijs 60 EUR
Wandengel 5049
Wandengel
Startprijs 60 EUR
Bronzen knielende dame 5069
Bronzen knielende dame
Startprijs 60 EUR
Mijnwerker 5115
Mijnwerker
Startprijs 60 EUR
Man met reddingsboei, overlay 5146
Man met reddingsboei, overlay
Startprijs 60 EUR
Bronzen beeld 'Naakt' 5066
Bronzen beeld 'Naakt'
Startprijs 70 EUR
Bronzen boedha met schaaltje 5141
Bronzen boedha met schaaltje
Startprijs 70 EUR
2 Houten beelden van monniken 5088
2 Houten beelden van monniken
Startprijs 75 EUR
Draken schildpad op geld 5098
Draken schildpad op geld
Startprijs 75 EUR
Bronzen schaaltje (B. Stichling) 5103
Bronzen schaaltje (B. Stichling)
Startprijs 75 EUR
Vergulde boedha 5039
Vergulde boedha
Startprijs 80 EUR
2x Wolfgang Göddertz 5044
2x Wolfgang Göddertz
Startprijs 80 EUR
Buste vrouw 5056
Buste vrouw
Startprijs 80 EUR
Steenbok 5077
Steenbok
Startprijs 80 EUR
Chinees bronzen figuur. 5114
Chinees bronzen figuur.
Startprijs 80 EUR
Koets met paarden, Chinees. 5123
Koets met paarden, Chinees.
Startprijs 80 EUR
Diverse bronzen kunstwerken 5033
Diverse bronzen kunstwerken
Startprijs 90 EUR