Fraaie zilveren ring van kunstenaar Nic Jonk, 835/000, Vrouwfiguur, zeemeermin, aan brede open band. Gesigneerd: Nic Jonk 1981. Gewicht ca 14,4 gram. ø ca 51-52. In zeer goede staat.
Fraaie zilveren broche van kunstenaar Nic Jonk, 835/000. Gesigneerd: Nic Jonk 1981.Grootte 6x5 cm. Ca 36,1 gram. In zeer goede staat.
Broche zilver, 835/000 met glasgranaat. Grote ronde broche met diverse kleine granaten. Mist een steentje. ø 32 mm. ca 10.1 gr
Zilver vergulde oorschroeven, 925/000, met een robijn, ø 7 mm, in een 6-poot chaton. ca 3 gr. Nieuw
Gouden ring, 585/000, met mooie bloedkoraal. Ring met grote ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal gezet in een gladde geschulpte rand, 17x24mm. ø 58. In goede staat.