Oosterse bronzen figuur met dekseldoos, Boedha met figuren op dekseldoos, 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x10cm.
Laurenz Plannen, Duitse school, bronzen plaquette in houten omlijsting 9,8x9,8cm.
Wolfgang Frische 1946 Uedem Niedersheim, bronzen sculptuur "engel", in goede staat 13cm.
Joseph Krautwald, 1914 Borkendorf Oberschlesien 2013 Rheine, harpspelende figuur, 26x19x2cm.
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen met schoolboek, syffleur, door: N. Picciole Italie. 19,5cm. Cond:G
Antieke vergulde bronzen Geisha omstreeks 1900 met lotusbloem, nr 3160, Chinese tekens onleesbaar. 20cm.
Antieke Duitse Jugendstil bronzen buste door: Loewenicht omstreeks 1900, 21cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, 17e eeuwse scheepskaptein met kijker en anker. 32cm. Cond:G
Twee antieke vergulde bronzen bustes omstreeks 1870 in goede staat 13cm.
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 man in 17e eeuwse klederdracht die zijn handen opwarmt in goede staat 17cm. Cond:G
Grote antieke bronzen ridder 19e eeuw, ongesigneerd in goede staat 61cm. Cond:G
Plated Art Deco meeuw op marmeren basement, door J.Rosnard, omstreeks 1930, in goede staat 36cm.
Brons gegoten Bachhus 20e eeuw mooie patina, in goede staat 25cm.
Bronzen paard op zwart marmeren basement 21e eeuw P.J Mene, in goede staat 37x43x16cm.
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Bronzen figuur op houten basement. Getiteld: Västgötebrolle, heer met tas en fluit. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 26 cm. Cond.: G.
Grote 18e-19e eeuwse Chinese houtgestoken beeld met originele polychromie, achterin een ruimte als relikwiehouder, basis aangetast, opgevuld met cement. 58cm. Cond:G
Copie van de Chinese koets, Bronze Chariot of Emperor Qinshi Huangs Mausoleum. In pvc vitrie. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 23x25x41 cm. Cond.: G.
Groot antiek composiet metalen beeld (zink) vrouw werkend met hark, tekst: Moissoneusse, omstreeks 1900, 60cm. Cond:G
Grote antieke Chinese bronzen boedha, ca. 1900 of ouder. Met restvergulding, mooie patina. Afm. 26 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen vergulde boedha met verso tekst. Ca. 1900 of ouder. Afm. 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boedha in lotushouding. Ca. 1900 of ouder. Mooie patina. Afm. 31.5 cm. Cond.: G.
Oude/antieke gesigneerde Chinese bronzen boedha. Ca. 1900 of ouder? Mooie patina. Afm. 23.4 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen boedha. Ca. 1900 of ouder? Verso gesigneerd, mooie patina. Afm. 23 cm. In goede staat.