Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, Büschelberger, beren op tak 5000
Beeld, Büschelberger, beren op tak
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Barok beeld vrouw 5001
Barok beeld vrouw

Resultaat:

400 EUR

Bronzen beeld 'jongen' 5002
Bronzen beeld 'jongen'
Startprijs 1.250 EUR
Boedha, Qing Dynastie 5003
Boedha, Qing Dynastie
Startprijs 3.500 EUR
Bronzen 'Mozart' 5004
Bronzen 'Mozart'
Startprijs 1.100 EUR
Groot barok figuur 5005
Groot barok figuur
Startprijs 350 EUR
Groot bronzen beeld 5006
Groot bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR
Beeld 'Vrouw met mand+schoenen'. 5007
Beeld 'Vrouw met mand+schoenen'.
Startprijs 950 EUR
Moreau 'Zittende vrouw'. 5008
Moreau 'Zittende vrouw'.
Startprijs 1.000 EUR
Strijdwagen met paarden 5009
Strijdwagen met paarden
Startprijs 850 EUR
Bronzen dame met kleed 5010
Bronzen dame met kleed
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Venus van Milo 5011
Bronzen beeld, Venus van Milo

Resultaat:

250 EUR

Bronzen clown 5012
Bronzen clown
Startprijs 650 EUR
Bronzen beeld, non met bijbel en kind 5013
Bronzen beeld, non met bijbel en kind
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Marmeren buste 5014
Marmeren buste

Resultaat:

600 EUR

Bronzen beeld, vrouw 5015
Bronzen beeld, vrouw
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Beeld 'dame bij put' 5016
Beeld 'dame bij put'

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen beeld 5017
Bronzen beeld

Resultaat:

1.600 EUR

Bronzen beeld, antiek. 5018
Bronzen beeld, antiek.
Startprijs 350 EUR
Schmidt-Hofer 5019
Schmidt-Hofer
Startprijs 500 EUR
Bronzen buste man 5020
Bronzen buste man
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Kruisbeeld 5021
Kruisbeeld

Resultaat:

110 EUR

Vuurvergulde baby's (2x) 5022
Vuurvergulde baby's (2x)
Startprijs 275 EUR
Beeld, 'Figuur met zwaard'. 5023
Beeld, 'Figuur met zwaard'.
Startprijs 400 EUR