Twee porseleinen empire amfora vazen met figuren in landschap en goud decor. 19e Eeuw. Eén vaasje gerestaureerd, één vaasje chips. Afmeting. 17 cm. In redelijke staat
Drie Chinese porseleinen borden met jagers te paard decors (gemerkt), 20e eeuw. Afmeting. ø 22.5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor, en teksten. Gemerkt, 19e eeuw. Afmeting 9,5x13øcm. In goede staat
Porseleinen Meissen schaal, met florale decors, 19e eeuw. In rococo stijl. Afmeting. 25-40 cm. In goede staat.
Delicaat gemaakt Chinese Yixing schenkkannetje met deksel. 19e Eeuw of eerder. Zéér dun en verfijnd uitgevoerd. Signatuur op zijkant.. Afmeting. 6.5x7 cm. ø. Dekseltop gelijmd, verder in goede staat
Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afmeting. 24-33 cm. In goede staat.
Drie antieke Societè ceramique Maastricht, blauw keramieken kastkommen met decor Teadrinker, ca. 1900. Afmeting. 11 x 16 cm.ø In goede staat.
Drie antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen met waaier decor, ca. 1880. Afmeting. 10.5-15 cm. ø . In goede staat.
Grote antieke Engelse Royal Cauldon Victoria chocolade-kom met onderschotel. Ca. 1900. Afmeting. 13x20 cm. ø. In goede staat.
Vijf maal aardewerk, circa 1900. Twee antieke handbeschilderde porseleinen borden Frankrijk door G. Buteux, Jugendstil. Twee antieke Franse borden met fruit decors. Eén maal Jugendstil Engels porselei...
Oude Hollands Makkumse keramieken tabakspot met messing deksel. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen dekselpot met donkerblauw floraal- en symbolen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 18xø16cm.In goede staat.
Japanse porseleinen rolvaas met paradijsvogel en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 25 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Japanse imari porseleinen bloempot, ca. 1930. (Gemerkt). Afmeting. 19x25 cm. ø. In goede staat.
Spaanse Lladro porseleinen figuur. Poedel met vijf jongen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14.5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Hollands plateel. Eén maal schenkkaraf, één maal schenkkan en één maal tablet. Genummerd en letter "H". Afmeting: 17 -33 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse platelen vazen. Ca. 1920-1930. Eén maal klein Eskaf, één maal groter Ola Huizen. Afmeting. 13-16 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek Chinees porselein, cup op hoge voet, 2e helft 20e eeuw Kang Xy gemerkt, dekselvaas omstreeks 1900 Kang Xy stijl, vogel in bloesemboom Afmeting 17-13cm. In redelijk/ goede staat
Antieke Villeroy en Boch lampetkan met schaal (Petrus Regout). Circa 1900. Jugendstil met florale decors en fruit. Haarlijn in keramiek en craquelé. Afmeting: 30 x 32 cm ø. In redelijk/goede staat.
Hollandse 'Goedewaagen' keramieken tabakspot Havanna. Circa: 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen ballen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa ø 17 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse steengoed zuurkoolpotten (18 en 35 liter). Circa: 1900. Afmeting: 38 - 48 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen serviesje met landschappen, figuren en goud decors. Circa: 1920. Servies bestaat uit:: acht kop en schotels, theekan, melk en suikerpot. (één kopje gebarsten). Afmeting: 5 - ...
Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afmeting. ø 19.5 cm. IOn goede staat