33. Juliveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

9 Resultaten
Kavel: 2704

Leuk kavel (zilveren) munten, vnml. Duitsland

Resultaat: 180 EUR

Kavel: 2700

Ansichtkaarten automaat

Resultaat: 135 EUR

Oude metalen ansichtkaarten automaat met 1-gulden inworp. (inclusief sleutel). Midden 20e eeuw. Afmeting: 51 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Kavel: 2718

5 Duitse Mark, Freidrich von Schiller

Resultaat: 80 EUR

Kavel: 2701

5x Zilveren munten 1/2 gulden

Resultaat: 60 EUR

Vijf verschillende zilveren 1/2 guldens (50 cent) Koningin Wilhelmina 1908-1919

Kavel: 2717

Lot kaarten Enschede

Resultaat: 60 EUR

Twee maal een lot oude postkaarten van Enschede. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Kavel: 2707

Postzegelverzameling Ned. IV

Resultaat: 50 EUR

Davo Chrijstal album deel IV 1996-1999 postfris + ongeopende jaarpakketten 2000 t/m 2003.

Kavel: 2710

5 Reichsmark Lessing 1929

Resultaat: 50 EUR

Munt van 5 Reichsmark 1929D, Gotthold Ephraim Lessing (1729-1929), ø3,7cm. In goede staat

Kavel: 2714

2 Albums postzegels

Resultaat: 50 EUR

Kavel: 2715

Album divers (veel Nederland)

Resultaat: 50 EUR

Oude Jugendstil postkaarten verzamelalbum, veel Nederland + Europa. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 x 25 x 4,5 cm. In goede staat.