Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe naaitafel met ingelegd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie Afmeting 75x47x40cm. In redelijke staat
Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe tafel omstreeks 1870. Afmeting 78x119x82cm. In goede staat
Oud Perzisch kleed, donkerblauw/zwart/rood/creme-florale decors. Afmeting: 150 x 245 cm. In goede staat.
Oude Perzische loper. Fijn handgeknoopt, in de kleuren blauw/rood/creme etc. Decor Moed, Iran. Afmeting: 150 x 81 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed, fijn geknoopt, met diverse florale decors. Afmeting: 180 x 128 cm. In goede staat.
Lot oud antiek kristal/glas. Bestaande uit negen stuks waaier-kristallen schalen, één facet geslepen stolp en drie schalen. (minimale chips mogelijk) Afmeting: 12 - 27 cm. In redelijk goede staat.
Oude Hollands Makkumse keramieken tabakspot met messing deksel. Afmeting: 36 x 21 cm ø. In goede staat.
Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 62 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen dekselpot met donkerblauw floraal- en symbolen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 18xø16cm.In goede staat.
Japanse porseleinen rolvaas met paradijsvogel en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 25 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Japanse imari porseleinen bloempot, ca. 1930. (Gemerkt). Afmeting. 19x25 cm. ø. In goede staat.
Gouden dasspeld, 585/000, met een peervormige roosgeslepen diamant, geplaatst in een spiegelchaton, 7x4mm. Voorzien van onedele stopper. ca 1,3 gram. In goede staat
Grote zilveren ring, 925/000, met blauwe en witte stenen. Ring met grote rechthoekig gefacetteerde licht blauwe steen aan weerskanten versierd met 3 peervormig geslepen zirconia's. Grootte kop 15x25mm...
Collier met bollen van agaat, 8-13 mm, geregen met zilveren, 835/000, golvenden buiselementen. 3 rijig. Lengte 50 cm. In goede staat
Lang collier van ovaal cabouchon geslepen amethistkralen, 18x14mm, Lengte 120 cm.
Massieve zilveren broche, 925/000, in de vorm van een stuurwiel van een boot. ø 4 cm. ca 14 gram. Nieuw
Zilveren slavenband, 835/000, uitlopend aan de bovenzijde, versierd met biedermeier graveerwerk. Voorzien van bakslot en veiligheidsketting. ca 19 gram. Breedte 12-30mm, ø50x55mm. In goede staat
Lot sieraden met munten met o.a. 3 broches, een dubbeltjes armband een hanger en 2 vingerdoekjesringen. Totaal ca 88 gram.
Lot sieraden met o.a. een collier van hematietkralen, snoer biwaparels met WG, 585/000, sluiting, 2 armbanden, 2 ringen, 2 colliers en oorclips met groene steen.
Zakhorloge met ketting, ø 46 mm. Lengte 34 cm. Glas beschadigd. Uit witmetaal.
Zilveren (kinder)armband, 833/000, uit plaatjes versierd met afbeeldingen van een hond an een poes, Voorzien van een bakslot. Breedte 10 mm. Lengte 15 cm. ca 13,3 gram
Zilveren ring, 925/000, rozetmodel met blauwe en witte zirconia's. Rozet met ovaal geslepen blauwe zirconia, versierd met een rand met zirconia's. ø kop 16x14 mm. ø 53.
Lot met diverse rozenkransen, 19x, met diverse kralen en kruizen.
Collier van gefacetteerde agaatkralen met blauw paars en groen tinten, ø 10 mm, lengte 48 cm met onedele stukjes en een kapitolstok.