Oosterse bronzen vaas met karper-decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. H. 29 cm. In goede staat.
Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 108x40x16 cm. In goede staat
Oude Hollandse tinnen beschilderde kraantjeskan. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting H. 43 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 75x45 cm. ø. In goede staat
Antiek houten bureau klokje. Circa: 1920. 'Fynetone Lansdale USA'. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Jugendstil eikenhouten bijzettafel met klepdeksel, circa 1915. Afmeting: 70 x 50 x 37 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten hangvitrine-kastje in barokstijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 68 x 21 cm. In goede staat.
Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel, circa 1910. Afmeting: 95 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten bijzettafeltje met klepdeksel en een notenhouten gebeitste houten piedestal. 20e eeuw. Afmeting. 50x29x29 cm en 51x22x22 cm. In goede staat.
Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, Stijlmeubel,,op koperen wielen Afmeting 60x60øcm. In goede staat
Twee oude salon armleunstoelen in barokstijl met rode veloursbekleding, 20e eeuw, Afmeting. 87x60x60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten herenfauteuil met groene velours stoffering. Ca. 1900. Afmeting. 100x55x70. In goede staat.
Antieke Engelse mahnoniehouten theetafel met afneembaar blad (lichte schade), ca. 1870. Afmeting. 60x63x47 cm. IOn redelijk/ goede staat
Antieke Amsterdamse-school stijl kinderkappersstoel met lederen zitting, ca. 1920. Afmeting. 198x68x45 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barokstijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 83x79x21 cm. In goede staat
Hollandse notenhouten Barokstijl wandvitrine, stijlmeubel 2e helft 20e eeuwAfmeting 73x67x20cm.In goede staat
Twee oude Perzische kleden. Eén maal Shiran Sharonim (meerkleurig). Eén maal rood, blauw, creme, floraal. Afmeting. 151x116 cm. en 115x134 cm. In goede staat
Oud Perzisch kleed rood/zwart/ oker, Afmeting 107x175cm. In goede staat
Oude Perzische loper en kleed. Rood-creme-blauw. Turkoois-creme-rood. Afmeting: 123 x 64 cm. en 125 x 106 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kegelspeler op marmeren basement, ca. 1920. Afmeting. 20.5 cm. In goede staat.
Grote wandengel bronskleurig gegoten kunststof met messing goudkleurige vleugels, gesigneerd Schöne, . . Afmeting. 56 cm. In goede staat
Boheems ge-etste glazen schaal met wild voorstellingen, 19e eeuw. Transparant-blauw. Afmeting: 9 - 23 cm. ø. In goede staat.
Tien 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen biedermeier schalen, 1 grote ø18cm. rest 12cm In redelijk/ goede staat
Spaanse Lladro porseleinen figuur. Poedel met vijf jongen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14.5 x 15 x 8 cm. In goede staat.