Wortelnoten Haagse staande klok. 'Oliver van der Cloese Hage'. Achtdaags met ankergang, halfuur-slag op bel, seconden en dagaanduiding. Afmeting: 40x25x245 cm. In goede staat.
Zwitserse tafelklok met spillegang en wekkerfunctie op bel. 18e Eeuw. Klokkast beschilderd met rood schildpad effect. Afmeting: 70x23x42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Franse bronzen empire vaaspendule met versieringen en zwanenhalsen. (goud deels overgeschilderd). Circa 1800. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting...
Zeer grote 19e eeuwse Franse pendule. Toelichting: Kapitein Jan Speyk, 1802-1831. Voordat hij bij een zelfmoordaanslag zijn schip liet exploderen. Circa 1870, Kapitein in schip met originele polychrom...
Buitengewoon mooie antieke wortelnoten Lenzkirch console klok met rijkelijk brons beslagen. Circa 1890. Geheel in goede originele staat. Lenzkirch AUG Nr.: 970975. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antiek bronzen vergulde Louis Seize vaas-pendule. Circa: 1800. 'Lepaute a Paris'. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met touwtjesslinger. Donkerbruin gebruineerd. (één ornament moet nieuw v...
Mooie vergulde 'Jaeger Le Coultre' atmos klok. Afmeting: 23,5 x. 21 x 17 cm. In goede staat.
Neuchattel console wandklok met originele beschildering, achtdaags-uurwerk, spillegang, touwtjesslinger en datum-aanduiding. 18e Eeuw. Klok heeft mooie gave emaille wijzerplaat. (deurtje achter scharn...
19e Eeuw, Franse bouille klok op console met 8-daags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Schildpad en bouille inleg in goede staat. (minimale beschadigingen). Emaille naamplaatje mist, bij deurt...
Antieke Duitse eikenhouten staande Westminster klok met kwartierslag, ca. 1920. Ongemerkt. Afmeting. 203x53x26cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil eikenhouten vrijslinger, gemerkt R.S. Met florale zweepslag decors op klokkast, uurwerk en slinger. Afmeting: 86 cm. In zéér goede staat.
Antieke Franse comtoise staande klok, met vurenhouten gebeitste kast. Acht-daags uurwerk met spillegang en mooie gave emaille wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 225x44x24cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met brons, ca. 1880. Met acht-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting. 30-42 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met beschildering, wekker en spillegang. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Vier maal Duitse Schwarzwald porseleinklokjes (één gelijmd, rest porselein heel). 19e Eeuw. Geen gewichten en slingers. Afmeting: circa 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschilderde wijzerplaat en houtgestoken poppen. Afmeting. 145 cm. In goede staat.
Westminster tafelklok, wortelnoten met brons . Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft kwartier-slag. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antiek Frans messing klokkenstel met vijf-lichts kandelaars. Historisme. Circa: 1880. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 47 - 53 cm. In goede staat.
Groen beschilderde Westminster staande klok met historisme decor, kwartierslag met 7 hamers op gong spiralen, 2e helft 20e eeuw Afmeting: 201x41x24cm. In goede staat
Antieke Franse Neuchattel pendule met originele beschildering en vergulde messing versieringen. Frazier A. Reims. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger (ankergang).Afmeting...
Grote antieke Franse pendule, circa 1870. Griekse vrouw met medaillon. Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger. Compositie metaal met zwart marmeren basement. . Afmeting: 40x19x55 cm. In goede staat
Miniatuur Hollands antiek wortelnoten staand horloge. Circa: 1900. Portre Montre voor zakhorloge (zakhorloge nieuw) Afmeting H.45cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met wekker en houten vergulde beelden. Circa 1800. Afmeting: 143 cm. In goede staat.