Twee grote antieke Chinese messing geëmailleerde siervazen met florale decors en paradijsvogels. Circa: 1900. Afmeting: H.42 - 46 cm. In goede staat.
Vijftien maal oud/antiek Chinees/Japans cloissonné. Diverse decors. Afmeting: 4 - 27 cm. In goede staat.
Lot diverse 'Alte Fritz' Frederik II van Pruisen. Eén maal tinnen buste. Eén maal lithografie 1786 - 1936, Seid Sozialisten der tat. En vijf maal eerste dag-envelop met postzegels. Afmeting: 13 - 22 c...
Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afmeting H.. 40 cm. In goede staat.
Drie oude Afrikaanse speren zonder speerpunt. 20e Eeuw. En acht Afrikaanse speerpunten. Eén maal met huid. Eén maal dubbele speerpunt en één maal speerpunt met aluminium. Afmeting circa 162 - 187 cm. ...
Wortelnoten kistje met intarsia en parelmoer. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 13 x 22 cm. In goede staat.
Grote antieke wit gelakte ijzeren bloementafel met etage, met zinken binnenbak. Circa 1920. Afmeting: 135 x 65 cm. ø.
17e Eeuw Europese renaissance steekwapen in lederen schede. Bronzen bewerkt heft met vrouw in gewaad. (originele patina). Vermoedelijk Duitsland. (oxidatie) Afmeting. 51 cm. In redelijk/ goede staat
Antiek WMF Jugendstil olie en azijn-set met mosterdpot en zout/peper houder. Geslepen glas, circa. 1910. Afmeting: 24,5 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Oude kroonluchter. Negen-lichts, met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 65 cm ø. In goede staat.
Antieke peervormige hallamp ,Peter Behrens Bauhaus Siemens,, 2 kleurig glas en koper. omstreeks 1920 .Afmeting 47x31øcm. In goede staat
Voorlader, 19e eeuw. Dubbelloops hagelschot, pen voor geweer (kolf gebroken) met gravering Afmeting L. 117 cm. In redelijke staat
Drie oude voorwerpen. Eén maal antieke Oosterse houtgestoken schuifdoos. Eén maal dekseldoos met zilveren bewerkte plaquette, gemerkt. Eén maal antieke meerschuim pijp. Afmeting: 11 - 19 cm. In goede ...
Decoratief zwaard, 20e eeuw. (kopie naar het zwaard van Napoleon Bonaparte) Afm. 88 cm. In goede staat.
Hollands antiquarisch boek. Th. Salomon, Hedendaagse Historie. Met landkaarten door Isaak Tirion 1741. In mooie originele lederen band. 18e Eeuw. Afmeting: 21 x 14 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote koperen staande lamp. Vier-lichts, 20e eeuw. Afmeting: H.161 cm. In goede staat.
Bronzen triptychon reis-icoon in renaissance stijl. Fijn bewerkt en in goede staat. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 18 x 0,8 cm.
Antieke handbeschilderde opaline glazen vaas met portret en compositiemetalen voet. Circa 1870. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Grappige benen lepel met schroefbaar hoofd met kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting:L. 17,5 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans gevlochten krijgersschild, 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke Joodse benen thorapointer met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Kleine mahoniehouten theekist met slot en sleutel, vroeg 19e eeuw. Afmeting. 12x13x10 cm. In goede staat.
Metalen geldkist. 19e Eeuw. Geldkist heeft prachtige chinoiserie beschildering, figuren- en goud decor. Mooie kwaliteit. Signatuur op bodemplaat. Afmeting: 10,5 x 25,5 x 19 cm.
Oude houten bestekcassette met plated bestek (12-delig). 'Sheffield,England'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7,5 x 47 x 31 cm. In goede staat.