Oude Tibetaanse Thangka met diverse boedhistische figuren afgebeeld. 20e eeuw. (Shambala) Olieverf op linnen. Afmeting . 42x55 cm. In goede staat
Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 49x36 cm. ø . Cond.: G
Drie maal oude/antieke kistjes. Eén maal 19e eeuw, palissander theekist met plated. Twee maal 20e eeuw, mahonie/noten. Afmeting: 16 x 21 x 13 cm. 20 x 8 x 6 cm. en 7 x 16 x 22 cm. In goede staat.
Twee oude vergulde houtgestoken wandkandelaren, twee-lichts. (Italië). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 60 cm. In goede staat.
Vijf stuks Indonesische houtgestoken dekseldozen met florale decors en één Post Its-houder, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Grote bronzen plated empire-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.62 cm. In goede staat.
Twee antieke messing vergulde Franse kaarskandelaren met porseleinen plaquettes. Circa 1870. Afmeting: H.34 cm. In goede staat.
Grote moderne menorah ( Joodse) kandelaar van messing, door Hen Holon Ltd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting:H. 70 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten kisten. Eén maal circa 1900, met messing en instrument. Eén maal theekist. Afmeting: 12,5 x 17 x 13 cm. en 13 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Schildpad dekseldoos met ivoor. 19e Eeuw. (pootjes missen). Verder in goede staat. Afmeting: 5 x 15 x 7,5 cm.
Antiek Duits W.M.F. Jugendstil tinnen wandbord (Nr. 333 A). Circa 1910. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits W.M.F. bouilloirr met brander. Circa 1890. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Messing hallamp met zwanenhalzen en prismen-glas, 19e eeuw (behoeft aandacht). Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Kleine oude messing tafellamp in bootvorm. Gemerkt: 'St. Theresa's Convent Sanathnagar'. Afmeting: H.22 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws Hollands koperwerk. Eén maal grote appelketel, drie maal cake-vormen (tulband). Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.
Bewerkte messing tabaksdoos met landschap decor (messing + rood koper). 18e-19e Eeuw. Afmeting: 3 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse koper-genagelde waterbak. Afmeting: 52 x 75 cm. In goede staat.
Zeer grote plated vijf-lichts kaarskandelaar. 21e Eeuw. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theestoof met band intarsia en messing binnenbak. 19e eeuw. Afmeting. 42x36 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Afrikaans. Twee zware bronzen armbanden, één groot speerpuntmes, en één hakbijl (ijzer+hout). Afmeting; 11-60 cm. In goede staat.
Drie delen oud cloissoné. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos. Twee maal grote vaas. Afmeting: ø 20 - 32 cm. In goede staat.
Vier oude /antieke waaiers. Eén maal Wenen, Gebruder Rodeck Hof-lieferanten, circa 1900. Handbeschilderd floraal + adellijk wapen (verbindingsband kapot). Eén maal Japan, beschilderd zijde. Eén maal w...
Twee maal Art Deco - Jugendstil presenteerbladen. Gemaakt van honderden tropische vlinders en hout met intarsia. Circa 1920. Afmeting: 42-52 cm. In goede staat.
Antiek inktstel in Rococco-stijl. Circa: 1900. Compositie metaal. (zonder glazen inkthouders) Afmeting: 16 x 27 x 17 cm. In goede staat.