Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Daum, Toekan 5500
Daum, Toekan

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Daum, klok 5501
Daum, klok

Resultaat:

90 EUR

Daum, Vaas. 5502
Daum, Vaas.
Startprijs 200 EUR
Kristallen figuren, 33x  (o.a. Swarovski) 5503
Kristallen figuren, 33x (o.a. Swarovski)
Startprijs 350 EUR
Verkocht
2x Gember coupe 5504
2x Gember coupe

Resultaat:

225 EUR

Kristallen deksel coupe 5505
Kristallen deksel coupe
Startprijs 125 EUR
Glazen mokka servies+dienblad 5506
Glazen mokka servies+dienblad
Startprijs 100 EUR
Karaf + 6 Glazen (blauw/goud) 5507
Karaf + 6 Glazen (blauw/goud)
Startprijs 100 EUR
Glazen schaal op zilveren voet 5508
Glazen schaal op zilveren voet
Startprijs 150 EUR
Kunstwerk, Glas-in-lood (rond) 5509
Kunstwerk, Glas-in-lood (rond)
Startprijs 250 EUR
Cactuspot, 'Graniver' (blauw) 5510
Cactuspot, 'Graniver' (blauw)
Startprijs 45 EUR
Boheems kristallen lamp 5511
Boheems kristallen lamp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3x Gesign. Jugendstil vazen 5512
3x Gesign. Jugendstil vazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Jugendstil bolvazen 5513
2x Jugendstil bolvazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Div. vazen (groen glas) + asbak 5514
Div. vazen (groen glas) + asbak

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gallé vaas 5515
Gallé vaas

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Lot uranium glas 5516
Lot uranium glas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot glaswerk (11x) 5517
Lot glaswerk (11x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jugendstil kan 5518
Jugendstil kan

Resultaat:

45 EUR

Kristallen karaf  met zilveren label. 5519
Kristallen karaf met zilveren label.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
4x Glaswerk 5520
4x Glaswerk

Resultaat:

80 EUR

Zilveren overlay parfumflacon 5521
Zilveren overlay parfumflacon
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Lampje, Callé 5522
Lampje, Callé

Resultaat:

80 EUR

2 Menages 5523
2 Menages
Startprijs 40 EUR