Oude Groenlose kussenkast, eikenhout met noten. Uitneembaar, met zwarte halve zuilen, schappen en lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 184 x 78 x 66 cm. In goede staat.
Vroege Hollandse eikenhouten dekenkist in Gotische stijl met snijwerk en origineel slot. Circa 1700. Afmeting: 95 x 152 x 74 cm. In goede originele staat.
Zes antieke notenhouten Henry- Deux stoelen met velours stoffering, circa 1880. Afmeting: 96 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten historisme klepbank met ranken snijwerk, circa 1890. Afmeting: 110 x 116 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Duitse één-deurs broodspinde. Circa 1800. Afmeting: 186 x 126 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische kist met rijkelijk koperbeslag. Kist is voorzien van dierenvoorstellingen en koperen bollen (licht beschadigd). Afmeting: 40 x 114 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten empire vier laden commode met origineel ringbeslag, zwarte driekwart zuilen en messing capitellen. Circa 1820. (Twee lades veranderd naar kleppen). Afmeting: 109 x 94 x 51 cm. In...
Mooie 19e eeuws notenhouten Louis Philippe, Willem III eettafel met onderling verbonden poten en tol (spinnekop), circa 1870. Afmeting: 74 x 106 x 140 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse bouille etagiere tafel met rood schildpad en verguld messing beslag. Circa 1870. drie etages met bouille en rood schildpad. Afmeting: 79 x 29 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse houtgepinde tropisch houten burgermeesterstoel. Stoel is voorzien van houtsnijwerk en onderling verbonden poten, en met leder bekleed. Afmeting: 82 x 54 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse noten met wortelnoten Gründerzeit boeken/vitrinekast met snecken. Circa 1880. Afmeting: 185 x 120 x 49 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws mahoniehouten twee-deurs linnenkast met schappen en lades (uitneembaar). Lichte schades. Afmeting: 210 x 150 x 58 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Engels eikenhouten rolbureau met diverse lades en vakverdeling. Circa: 1920. Afmeting: 124 x 80 x 136 cm. In goede staat.
Eikenhouten Renaissance-stijl één-deurs kast met snijwerk en halve Korintische zuilen. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 104 x 52 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten dekenkist, gotiek. Anno 1406, mogelijk front origineel, rest deels later. Slot mist. Afmeting: 72 x 121 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuw, barok Louis Quinze gebogen secretaire met antiek beslag (oudere restauraties) Ca. 1760. Afmeting. 108x55x105 cm. In redelijkle staat.
Duitse eikenhouten dekenkist met lades en sledepoten. 18e Eeuw. Aanpassingen en deksel is later, (slot mist. ) Afmeting. 79x146x51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kersenhouten Louis-Philippe secretaire omstreeks 1870 met wortelnoten binnenleven, lichte fineerschade, Afmeting 186x103x51cm. In redelijk/ goede staat
Noord Duitse mahoniehouten biedermeier secretaire, Ca. 1830 met bandintarsia, fineerschades. Afmeting 175x87x50cm. In redelijke staat
Grote bouille stijl piedestal met marmeren blad, 21e eeuw. Afmeting: 117 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, klauwpoten en koppen. Octagonaal, 20e eeuw. Afmeting: 45 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten orgel gebogen vijf-laden commode met bronzen beslag. Circa: 1900. Afmeting: 86 x 65 x 35 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws vruchtenhouten salontafel met lade (ingekorte eettafel). Afmeting. 47x130x69 cm. In goede staat
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten halve-maan klaptafel/ speeltafel met lade Louis Seize-stijl Dik fineer, minimale fineerschade. Afmeting: 75 x 80 x 78 cm ø. In redelijk/goede staat.