Jan van der Meer. Circa 1920. 'Hollands poldergezicht met stenderkast windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
E.G. Schalbroek, ca. 1900. 'Landschap met boerderij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
W. Kas, circa 1900. Hollandse school. Hollands zeegezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.
Jean Cocteau, 1889-1963. 'Twee gezichten'. Uitgegeven door Art Foulard. Lithografie op zijde. Afmeting: 85 x 85 cm. In goede staat.
Paul Serrure, 1910. 19e-20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Branchios ? 'Impressionistisch grachtengezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Dorpsgezicht Oosterhaven Enkhuizen 1869-1937. Aquarel op papier. Afmeting. 36x50 cm. In goede staat.
Jan Makkes 1969. 1935-1999. Kremlin in Moskau. Gouache op papier. Afmeting. 68x98 cm. In goede staat
Walther Kohlhoff, Berlijn 1906-1981. Spoorwegbrug Berlijn, Oosthaven. Aquarel op papier. Afmeting . 53x36 cm. In goede staat
Twee werken van Paul Serrure 1913. 19e Eeuw. (1) 'Naakt studie, Rome Carravagio'. (2) 'Studie oudere man'. Houtskool op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. en 25 x 26 cm. In goede staat.
P. Renard (21e Eeuw). 'Hollands ijsgezicht met windmolens en vele schaatsers'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
A. Khayll, ca. 1880. Russische school? Briefschrijvende man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting. 58x42 cm. In goede staat
Ton Anconé, Oldenzaal. Stilleven met vazen en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat
H.C. Kranenburg 1917-1967. Notre Dame, Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting 30x70 cm. In goede staat