J.A. Mondt, 1859 - 1941. 'Kasteel met gracht'. Aquarel op papier. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, ca. 1870. Landschap met waterkant. (vergulde lijst) Olieverf op linnen. Afmeting. 60x50 cm. In goede staat
Pit van Loo, 1905-1993. 'Moderne compositie met rode strik'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, 19e eeuw. 'Landschap met herder en vee'. Olieverf op paneel. Afmeting. 45x36 cm. In goede staat..
Wim van Es. 20e Eeuw. 'Romantisch Hollands havengezicht'. In 18e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Studie mannelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Vanni Viviani 1937-2002. 'Groene appel'. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met figuren en kerkdorp. Olieverf op paneel. Afmeting; 60 x 80 cm. In goede staat.
Arthur Michaelis 1864-1946. Duitse school. Lithografie op papier. Symbolische voorstelling betreffende het lijden van W.O. I. Afmeting. 38x30 cm. In goede staat
Twee maal Eleanora Nikolajeuna. Russische school. 1960 Baku. Twee chique dames. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille 1991. 1922 - 2010. Nr. XXIV / XXV. 'Paar onder de zon'. Lithografie op papier. Afmeting: 17 x 24 cm.
Antieke gravure, hand ingekleurd 'La Frise' door Pierre van der Aa, 1713. Gravure op papier. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.
Ids Wiersma, 1878-1965. 'Slapend kind bij pollepel'. Voorburg 1909. Ets op papier.. Afmeting 9,5 x 5,5 cm. In goede staat
Twee werken van Paul Serrure, 1913. 19e-20e Eeuw. 'Mannelijke torso 1913'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd). Houtskool op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. en 25 x 24 cm. In goede staat.
R. Palfy, 20e eeuw. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 40 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
G. Stevens. 20e Eeuw. Waarschijnlijk export schuilnaam van C.A.V. Diggelen, 1921-1989. 'Strandgezicht met strandjutters en schelpenvissers'. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.
Arthur Boris Klein. 1893 - 1985. Twee etsen. Getiteld en gesigneerd 'Honden parodie'. Ets op papier. Afmeting: 17 x 44 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1846-1920 Almelo. 'Boerin met koeien en stro schuur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 29 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1846-1920 Almelo. 'Zomers landschap bij Ruurlo'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met kersen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Jan Bevort, 1917-1996. 'Landschap met opvliegende eenden'. Olieverf op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met boot en figuur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
Jan Knikker Sr., 1889-1957. 'Larens interieur met moeder en kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. 'Riviergezicht met stad en zeilboten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.