Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schmidt-Hofer
Startprijs 375 EUR

Otto Schmidt Hofer, 1873-1925. Bronzen figuur op marmeren basement. Naakte dame met pijl en boog (stuk van boog mist). Afmeting . 38.5 cm. In redelijke staat

Bronzen uil op boeken
Resultaat: 275 EUR

Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement (chip). 21e Eeuw. Met monogram WMS v H. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Beeld "Vrouw"
Startprijs 50 EUR

Antiek compositie metalen Frans klokkenbeeld, Athene. (één vinger er af) Circa 1900. Afmeting: 33 x 27 x 9 cm. In redelijke staat.

2x Bronzen 'Vrouwe Justitia'
Startprijs 100 EUR

Twee bronzen 'Vrouwe Justitia' op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 39 - 53 cm. In goede staat.

Bronzen zittende beer
Resultaat: 135 EUR

Grote bronzen ijsbeer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Chinees beeld.
Startprijs 375 EUR

Groot oud Chinees houtgestoken beeld. 20e Eeuw. Wijsheer met staf, gewaad, figuren etc. . (krimpnaden) Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Quan Yin.
Startprijs 380 EUR

Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin. Circa 1900. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Chinees beeld, Leeuw.
Startprijs 220 EUR

Zeer groot Oosters houtgesneden beeld. 'Leeuw in sluipgang'. 20e Eeuw. Afmeting: 107 cm. In goede staat.

Chinees beeld.
Startprijs 380 EUR

Zeer groot antiek Chinees houtgesneden beeld. 'Chinese wijsheer met staf op boomstronk'. Mooie kwaliteit. (lichte beschadiging). Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Plated beeld, 'Maria met Jezus'
Startprijs 60 EUR

Compositie metalen zilverkleurig beeld op marmeren basement 'Maria met Jezus'. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Brons, 'vrouwen'
Startprijs 120 EUR

Twee antieke gepolijste bronsjes, Circa: 1900. 'Boeren vrouwen met fruitmanden'. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje voor klok
Startprijs 70 EUR

Antiek bronzen beeld, van een klok, Engel (boog mist), 19e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Bronzen modern kunstwerk
Startprijs 100 EUR

Brons gegoten figuur. Tweede helft 20e eeuw. Dame met blinddoek (ongemerkt). Afmeting: 28 cm. In goede staat.

2x Brons, Chinees.
Startprijs 150 EUR

Twee Chinese brons gegoten figuren. 21e Eeuw. 'Oude vrouw met schoen'. 'Man op bank met strijkinstrument'. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

2x Brons, Danseressen.
Startprijs 160 EUR

Twee brons gegoten dikke danseressen. 21e Eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Bronzen zwaan
Resultaat: 90 EUR

Art Deco-stijl bronzen zwaan op houten basement. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Bronzen zittende vrouw
Resultaat: 90 EUR

Kubistische-stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Zittende naakte vrouw. Gesigneerd Marimon. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Teckel op marmeren voet
Startprijs 70 EUR

Bronzen Art Deco teckel op marmeren voet. Circa 1935. Afmeting: 7 x 11 x 5 cm. In goede staat.

Beeld 'Hermes'
Startprijs 350 EUR

Antieke bronzen 'Hermes' op marmeren basement. (basement gelijmd). Ca. 1900. Mooie patina. Afmeting . 48 cm. In redelijk/goede staat

3 Afrikaanse beelden
Startprijs 50 EUR

Drie oude Afrikaanse houtgesneden beelden, 20e eeuw. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.

Bronzen dame met kleed
Resultaat: 320 EUR

Vroeg 19e eeuw bronzen empire figuur Griekse dame, ca. 1820. Afmeting. 31 cm. In goede staat.

Dubbel houten beeld (fluitspelend)
Resultaat: 100 EUR

Houtgesneden Oosters beeld , met twee bewerkte zijden. Eén maal 'Fluitspeler' en één maal 'Omhelsing'. Gemerkt met brandzegel. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Beeld, Monnik op paard.
Startprijs 175 EUR

Chinees ijzeren figuur. Twee-delig. Paard met hoogwaardigheidsbekleder. Restvergulding. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Modern figuur, 'Meisje in regenkleding'
Startprijs 100 EUR

Groot modern keramiek gebakken figuur met glazuur. Gemerkt M.K.B. 'Meisje in regenkleding'. Afmeting: 57 cm. In goede staat.