Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schmidt-Hofer 5048
Schmidt-Hofer
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Bronzen uil op boeken 5049
Bronzen uil op boeken

Resultaat:

275 EUR

Beeld "Vrouw" 5050
Beeld "Vrouw"
Startprijs 50 EUR
2x Bronzen 'Vrouwe Justitia' 5051
2x Bronzen 'Vrouwe Justitia'
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen zittende beer 5052
Bronzen zittende beer

Resultaat:

135 EUR

Chinees beeld. 5053
Chinees beeld.
Startprijs 375 EUR
Quan Yin. 5054
Quan Yin.
Startprijs 380 EUR
Chinees beeld, Leeuw. 5055
Chinees beeld, Leeuw.
Startprijs 220 EUR
Chinees beeld. 5056
Chinees beeld.
Startprijs 380 EUR
Plated beeld, 'Maria met Jezus' 5057
Plated beeld, 'Maria met Jezus'
Startprijs 60 EUR
2x Brons, 'vrouwen' 5058
2x Brons, 'vrouwen'
Startprijs 120 EUR
Bronzen beeldje voor klok 5059
Bronzen beeldje voor klok
Startprijs 70 EUR
Bronzen modern kunstwerk 5060
Bronzen modern kunstwerk
Startprijs 100 EUR
2x Brons, Chinees. 5061
2x Brons, Chinees.
Startprijs 150 EUR
2x Brons, Danseressen. 5062
2x Brons, Danseressen.
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Bronzen zwaan 5063
Bronzen zwaan

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen zittende vrouw 5064
Bronzen zittende vrouw

Resultaat:

90 EUR

Teckel op marmeren voet 5065
Teckel op marmeren voet
Startprijs 70 EUR
Beeld 'Hermes' 5066
Beeld 'Hermes'
Startprijs 350 EUR
3 Afrikaanse beelden 5067
3 Afrikaanse beelden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen dame met kleed 5068
Bronzen dame met kleed

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Dubbel houten beeld (fluitspelend) 5069
Dubbel houten beeld (fluitspelend)

Resultaat:

100 EUR

Beeld, Monnik op paard. 5070
Beeld, Monnik op paard.
Startprijs 175 EUR
Modern figuur, 'Meisje in regenkleding' 5071
Modern figuur, 'Meisje in regenkleding'
Startprijs 100 EUR