Ton Schulten 1992, olieverf op linnen, abstracte compositie. Vroeg werk van Ton Schulten. herkomst privebezit (rechtstreeks gekocht van Ton Schulten in 1992). Naderhand is Ton Schulten coulissenlandsc...
Fried Pal (1893 - 1976), olieverf op linnen, Maxime in Parijs, 60x80cm. Cond.: U
Gesigneerd W.F. Hofker '45, aquarel op papier, Balinese schone 35x24cm. Cond.: G
Twentse stoelklok, beschilderde ijzeren wijzerplaat. Kooiconstructie met messing pilaren, bevestigd met moeren en stijlen, dubbele bovenplaat.
Statenbijbel 1686 met 4 kaarten. Zilveren hoekstukken en klampen van latere datum. Prachtige papierkwaliteit
Johannes Josephus Destree (Brussel 1827 - 1888 Den Haag), olieverf op paneel, landschap met kasteel en vrouw met korf voorzien van Heydenrijklijst 12x13,5cm. Cond.: U
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz (Amsterdam 1868 - 1951 Hilversum), olieverf op linnen, boer met paardekar bij boerderij 30x40cm. Cond.: U
Pieter lodewijk Francisco Kluyver (Amsterdam 1816 - 1900), olieverf op linnen, bosgezicht met vrouwtje in de vaond 49x37cm. Cond.: G
Massief eikenhouten kapitale dubbelgebogen barokstijl kabinet op klauwpoten. Paneeldeuren met gecontourneerde rand, oplopende kap met grote kuif. Geheel gerestaureerd, met originele gezwarte ondervoet...
Hollandse porseleinvirtine 18e eeuws. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren. Orgelgebogen lades rustend op 5 gebogen poten. H.237 x 185 x 60 cm.
A.J. van Prooijen, pendant, olieverf op mahonie paneel., jongetje met bezem in de sneeuw, meisje met kruiwagen in het koren. 12.5 x 21 cm. Cond: U
Jan van Puyenbroeck (1887-1972 Antwerpen), olieverf op linnen, stilleven met bloemen, 71x56cm. Cond.: U
Hendrik Pieter Koekkoek, olieverf op linnen, romantisch landschap met figuren in de avond 19e eeuw, 46x30cm. Cond.: U
E.J. Woollett (Engelse school), olieverf op linnen (oude bedoeking), drinkende koeien tussen de bomen, 61x46cm. Cond.: G
Ring GG585/000 met een briljant solitair 3.04 ct bruin/PI, ø55, 3.6gr.
Exclusief zuidzee parel collier, met 28 zeer fijne barok -zilver-wit- en goudkleurige zuidzee parels ø12-16 mm., L 44 cm., met designer sluiting WG 585/000 met briljanten 0.12 ct.,W/SI
Ring WG585/000 met een diamant-navette-solitair,1.50ct. W/PI, ø58,7.3 gr.
Rundlederen bank afgewerkt met koperen spijkers en mahonie poten, incl. 8 kussens, in nieuwstaat, 190x85x95cm. Cond.: U
Bernd Pöppelmann, geschilderd in 1979, olieverf op linnen, "Auerhaan met hennen", 70x80cm. Cond.: U
Ring WG585/000 met een briljant solitair 2.27 ct.bruin/PI en op de schouders briljanten 0.40 ct.W/SI,ø55, 5.1gr.
Gerard van der Laan (Heerenveen 1844 - 1915 Den Haag), olieverf op linnen, bomschuiten voor de Scheveningse kust (oude bedoeking), 93x70cm. Cond.: M
Parelketting met 31 chocobruine Tahitiparels ø11.5-14 mm., L.45 cm., sluiting RG 585/000
Polychroom beschilderde Maria met Jezus uit de 19e eeuw van hout 66x42x43cm. Cond.: U