Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Statenbijbel, 1686
Startprijs 1.950 EUR

Statenbijbel 1686 met 4 kaarten. Zilveren hoekstukken en klampen van latere datum. Prachtige papierkwaliteit

Duitse bijbel, 1707
Startprijs 700 EUR

Lutherbijbel, Leipzig 1707. Originele band met messing klampen

VERVALLEN UIT VEILING
Startprijs 650 EUR

Geweer damastlopen 19e eeuw. 118cm. Cond.: U

Opgezette bok
Startprijs 600 EUR

Opgezette steenbok kop op houten tableau 19e eeuw. 106x65x66cm. Cond.: G

Bijbel met dubbele zilveren sloten
Startprijs 425 EUR

Bijbel uit 1889 met antiek Hollands zilveren sloten, bevestigingspunten en ketting 835/000.

2 Cloisonné vazen
Startprijs 400 EUR

Paar antieke cloisonné vazen, 19e eeuw,zwart,wit,blauw en rood en metaal glinstering . H.25cm.

2 Wandornamenten,olifanten
Startprijs 400 EUR

Paar wandornamenten in de vorm van een olifantenkop ca.1930,ebbenhout, aangezette oren, ogen en tanden van ivoor, H. 58cm.

Spaans geweer
Startprijs 375 EUR

Spaans geweer 19e eeuw met zilver en koper beslagen, frontlader, 155cm.

Tuinset bergsteen
Resultaat: 350 EUR

Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.

Zwijnekop 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Opgezette wild-zwijn kop, tanden afgebroken 58x56x40cm. Cond.: G

Damesgeweertje 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Damesgeweertje 19e eeuw, frontlader 97cm. Cond.: U

Glas in lood ramen 19e eeuw.
Startprijs 270 EUR

3 Jugendstil glas in lood ramen 19e eeuw met bloemen 125x46cm. Met beschadiging.

Postzegels
Startprijs 250 EUR

10 Boekjes met postfrisse postzegels. Postwertzeichen Der Bundesrepubliek Deutschalnd. jaargangen: 1996, 2x 1997, 2002, 2003, 2005, 2x 2006, 2007, 2009. Cond.: U

Opgezette ree
Startprijs 225 EUR

Opgezette ree, mooi geprepareerd 64x30x25cm. Cond.: U

Cloisonné vaas
Startprijs 215 EUR

Antieke cloisonné vaas,China voor 1900,donkerblauw met drakenmotief.H.16 cm.

2 Leeuwen bergsteen
Startprijs 200 EUR

2 Leeuwen China eind 20e eeuw. Uit een blok bergsteen gebeiteld.

Antieke cloisonné opiumpijp
Startprijs 200 EUR

Antieke cloisonné opiumpijp,voor 1900,H.29 cm.

Marklin trein en diversen
Startprijs 200 EUR

Marklin locomotief (DB 003160-7), 2 passagierstreinen en een zandwagen. Zeer veel rails (o.a. bochten en 7 wissels), 9 gebouwen, transformator en diversen. Cond.: G

Jugendstil kachel
Resultaat: 200 EUR

Gietijzeren kachel van de firma Prima Vesi&Co.,Gravenhorst. Geheel gedecoreerd met jugendsti motiefen en een vogel op deurtje. 11x44x44

Jugendstil kachel
Startprijs 200 EUR

Gietijzeren jugendstil kachel. geheel opgebouwd uit losse stukken. 2 Deurtjes met druiven gedecoreerd. Sommige delen zijn kapot. Cond.: R 110x64x40cm.

Haardscherm 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Metalen haardscherm 19e eeuw, zwart met gouden bies 113x53x15cm. Cond.: G

Parelmoer dame Tiffany
Startprijs 200 EUR

Tiffany stijl lamp. Voorstellend een jugendstil bronzen dame die een lampekap van parelmoer draagt. 21e eeuw, 2 fittingen. 70xø40cm. Cond.: U

Doos met medailles en keuringen 220 stuks
Startprijs 200 EUR

Doos met medailles en keuringen 220 stuks. Vanaf 1931 zitten medailles veel 50-er jaren.

Tinnen kraankan 18e eeuw.
Startprijs 180 EUR

Friese tinnen kraankan op messing comfoor met beschildering van o.a; vogels, H.:43cm.