Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kapitaal zilveren inktstel, barokstijl
Startprijs 3.000 EUR

Schitterend mooi gaaf kapitaal zilveren inktstel in Barok stijl 925/000, Russisch zilver (Joods), 3967 gr., 41x26x20cm.

Zilveren broodmand
Startprijs 995 EUR

Prachtige grote zilveren broodmand met hengsel, staand op pootjes. Mooi uitgezaagd. Zowel de broodmand en het hengsel voorzien van een parelrandje. Maker Aubert 1998 925/000 550gr. 31x18,5cm. Cond.: U

Zilveren broodmand
Resultaat: 820 EUR

Grote Hollands zilveren broodmand, mooi uitgezaagd voorzien van sjieke handgrepen. 1942 Niekerk Schoonhoven. 835/000 650gr. 39x27cm. Cond.: U

Zilveren coupe
Startprijs 950 EUR

Ovale antiek zilveren coupe op pootjes met rijk decor. Birmingham 1902. 835/000 550gr. 26x18cm. Cond.: U

Zilveren eierset 7-delig
Startprijs 750 EUR

7-Delig zilveren eierset bestaand uit 6 zilveren eierhouders, staand op een sjiek zilveren onderstel. Rustend op 3 pootjes en voorzien van een mooie handgreep. 925/000 792gr. Cond.: U

Zilveren koektrommel op onderschotel
Startprijs 750 EUR

Strakke puntgave zilveren koektrommel met originele onderschotel 835/000, trommel:16x12x7,5cm, schotel:22,5x26cm. 824gr.

Zilveren wijnkan
Startprijs 750 EUR

Prachtige antieke robuuste zilveren wijnkan met zeer mooi bewerkt handvat. Belgisch. 835/000 650gr. Cond.: U

Open gezaagde broodmand
Startprijs 725 EUR

Zeer grote mooi uitgezaagde zilveren broodmand met mooi bewerkte rand. 925/000 817gr. 34x20x15cm. Cond.: U

Zilveren dienschaal
Startprijs 725 EUR

Kapitale bewerkte uitgezaagde zilveren schaal rustend op 4 bewerkte pootjes. 925/000 824gr. 36x28,5cm. Cond.: U

Zilveren hengselmand
Startprijs 700 EUR

Kapitale zilveren hengselmand, schitterend uitgezaagd. rustend op een strakke voet. 34x22,5x34cm. 925/000 911gr. Cond.: U

Sektkoeler
Startprijs 680 EUR

Zeer zware zilveren champagnekoeler 800/000, Cond.: U 1373gr.

3-Delig zilveren servies 1931
Startprijs 650 EUR

Mooi Hollands 3-delig zilveren servies 1931, Begeer C.L.J. Utrecht 1904/1951. 790gr. Cond.: U

Zilveren dienblaadje
Startprijs 625 EUR

Zeer mooi strak antiek Hollands zilveren dienblaadje 1848 rustend op 4 bolpootjes. gemerkt Meyer Philip de Gravenhage 1842/1853. 835/000 567gr. 30,3x22,5cm.

Dekselschaal
Startprijs 620 EUR

Zwaar zilveren dekselschaal met mooi bewerkte rand 800/000 1262gr., onderschaal is geen zilver en hoort er origineel ook niet bij,

3-Delig zilveren servies 1966
Resultaat: 600 EUR

Schitterend Hollands 3-delig zilveren servies 1966. J. Kempen en Begeer Zeist, Voorschoten, Leiden en Zoetermeer 1961 tot heden. 680gr. Cond.: U

Zilveren theeservies 3-delig
Startprijs 600 EUR

Mooi 3-delig Engels zilveren servies Birmingham 1941 628gr. Cond.: U

Zilveren beugeltas
Startprijs 575 EUR

18e Eeuwse Hollands zilveren beugeltas. Met originele foto's van degene die deze beugeltas ooit gedragen heeft. 835/000 220gr. 16,5cm.

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 550 EUR

Mooie set zilveren kandelaars 925/000 680gr. 24,5cm.

2 Zilveren tafelkandelaars
Startprijs 475 EUR

2 Zilveren tafelkandelaars in klassieke stijl, Londen gekeurd 1905 835/000, 15x8,5x8,5cm.

Zilveren bowllepel
Startprijs 475 EUR

18e Eeuwse antiek zilveren bowllepel met gedraaide hoornen steel. Gemaakt door Peter en Ann Bateman Londen 1793. 835/000 Cond.: U

Frans zilveren menage
Startprijs 450 EUR

Antiek Frans zilveren menage met kristallen bakjes.

Zilveren blaker
Startprijs 450 EUR

Antiek Engels zilveren blaker, Sheffield 1787. 835/000 400gr. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Startprijs 400 EUR

Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000 829gr. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Startprijs 400 EUR

Mooie 4-armige zware zilveren kaarsenstandaard 830/000, iets beschadigd. 838gr. Cond.: G