Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ton Schulten 1242
Ton Schulten

Resultaat:

1.800 EUR

Fried Pal, Maxime in Parijs 1062
Fried Pal, Maxime in Parijs
Startprijs 2.000 EUR
Hofker 1043
Hofker
Startprijs 2.000 EUR
Overijsselse stoelklok 3008
Overijsselse stoelklok
Startprijs 1.950 EUR
Statenbijbel, 1686 2028
Statenbijbel, 1686
Startprijs 1.950 EUR
Landschap de Stree 1166
Landschap de Stree
Startprijs 1.650 EUR
Scherrewitz, boerenhoeve 1004
Scherrewitz, boerenhoeve
Startprijs 1.600 EUR
Kluyver 1002
Kluyver
Startprijs 1.600 EUR
Eiken kabinet 3376
Eiken kabinet
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Hollandse porseleinvitrine 3104
Hollandse porseleinvitrine

Resultaat:

1.500 EUR

A.J. van Prooijen, Zomer/Winter 1052
A.J. van Prooijen, Zomer/Winter
Startprijs 1.500 EUR
Puyenbroeck, stilleven 1027
Puyenbroeck, stilleven
Startprijs 1.500 EUR
Koekkoek 1008
Koekkoek
Startprijs 1.500 EUR
E.J. Woollett 1001
E.J. Woollett
Startprijs 1.500 EUR
Briljant solitair ring 204
Briljant solitair ring
Startprijs 1.500 EUR
Parel ketting 54
Parel ketting
Startprijs 1.500 EUR
Navette solitair ring 8
Navette solitair ring
Startprijs 1.500 EUR
Tapijt Keschan 3393
Tapijt Keschan
Startprijs 1.450 EUR
Rundlederen bank 3379
Rundlederen bank
Startprijs 1.400 EUR
Schilderij Bernd  Pöppelmann 1028
Schilderij Bernd Pöppelmann
Startprijs 1.400 EUR
Briljant solitair ring 235
Briljant solitair ring
Startprijs 1.400 EUR
Gerard van der Laan 1285
Gerard van der Laan
Startprijs 1.350 EUR
Tahiti parel ketting 226
Tahiti parel ketting
Startprijs 1.300 EUR
Polychroom Maria/Jezus 4004
Polychroom Maria/Jezus
Startprijs 1.250 EUR