Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Baroksecretaire 3353
Baroksecretaire
Startprijs 1.250 EUR
Tapijt Sarogh 396x288cm 3215
Tapijt Sarogh 396x288cm
Startprijs 1.250 EUR
Hindeloopen beschilderd hangvitrine 3207
Hindeloopen beschilderd hangvitrine
Startprijs 1.250 EUR
Mahonie kinder/kakstoel. Hollands biedermeier ca. 1840 3239
Mahonie kinder/kakstoel. Hollands biedermeier ca. 1840
Startprijs 1.200 EUR
Grote figuren pendule 3012
Grote figuren pendule
Startprijs 1.200 EUR
Franse bouille klok ca. 1880 3004
Franse bouille klok ca. 1880
Startprijs 1.200 EUR
L.van der Tonge 1258
L.van der Tonge
Startprijs 1.200 EUR
Laurant, schepen op meer 1096
Laurant, schepen op meer
Startprijs 1.200 EUR
Bronzen pendule 3055
Bronzen pendule
Startprijs 1.100 EUR
Lievin Herremans 1372
Lievin Herremans
Startprijs 1.100 EUR
J.K.Leurs 1279
J.K.Leurs
Startprijs 1.100 EUR
H. Smeuris, boerenhoeve 1228
H. Smeuris, boerenhoeve
Startprijs 1.100 EUR
Bronzen harlekijn mignon 4085
Bronzen harlekijn mignon
Startprijs 1.000 EUR
Staphorster beschilderde hangvitrine 3206
Staphorster beschilderde hangvitrine
Startprijs 1.000 EUR
Mysterieus klokje 3020
Mysterieus klokje
Startprijs 1.000 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1079
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 1.000 EUR
Armband WG 159
Armband WG
Startprijs 1.000 EUR
Zilveren broodmand 64
Zilveren broodmand
Startprijs 995 EUR
Palmera citrien hanger 234
Palmera citrien hanger
Startprijs 980 EUR
Verkocht
Tourmalijn bril.ring 207
Tourmalijn bril.ring

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zilveren broodmand 110
Zilveren broodmand

Resultaat:

820 EUR

Verkocht
Marqueterie bureau 3150
Marqueterie bureau

Resultaat:

835 EUR

Verkocht
Fries staand horloge 3006
Fries staand horloge

Resultaat:

1.000 EUR

Evert Moll 1103
Evert Moll
Startprijs 950 EUR