Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op karton, paradijsvogels 65x60cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), aquarel op papier, huizen aan het water met zeilboot 37x27cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Riddersporen" 1947, 100x80cm. Cond.: U
Xeno Münninghof (deventer 1873 - 1944 Barneveld), olieverf op paneel, landschap met boom en boerderij 50x60cm. Cond.: U
Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Seringen" 1954 70x80cm. Cond.: G
Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U
Jan Hendrik Persijn (1901 Apeldoorn), olieverf op paneel, "Bloemen" 30x40cm. Cond.: U
Hendrick Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met glas aardewerk en blik, 50x70cm. Cond.: U
Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U
Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, havenplaats 35x50cm. Cond.: U
2 Kristallen delen ca. 1900. 1x Karaf met zilveren voet, gemerkt 39xø12cm. 1x gemberpot met zilveren dop, ongemerkt 18xø11cm.
Kristallen vaasje (15xø7,5cm.)met zilveren deksel en zilveren vingerhoed 2cm.