3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G
Bijzondere keramiek vaas Art Deco. Gemerkt T.G. heern?, met brons patina en twee leeuwen afbeeldend. 20xø15cm.
2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U
3 Delen Herend porselein. 1x opengewerkt schaaltje 10x7x3cm. 1x Flesje 15,5xø8cm. 1x schaaltje 9x14x14cm. Cond.: U
10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U
Grote Val Saint Lambert schaal met afgebeeld 4 zeedieren, mooie kwaliteit. 20e eeuw. ø33cm. Cond.: U
Boheems sierglas ,2e helft 19e eeuw,rood rondom geslepen met burchten en herten. H.17.5 cm.
2 Delen wedgwood porselein. 1x botervloot Barlaston Wedgwood 19x12x9cm. 1x bord Wedgwood Gold Columbia 1xø27,5cm. Cond.: U
3 Italiaanse majolica hangborden 20e eeuw. Ceramica De Alcora 2xø34cm 1xø31cm. Cond.: U
6 Italiaanse majolica bordjes Alcora met diverse voorstellingen ø20cm.
Kristallen coupe met blauw, vermoedelijk Duitsland ca. 1900 13,5x14cm. Cond.: U
2 Borden omgeving Wallendorf, beschilderd met bloemmotief en insecten, 18e eeuw, ø23cm, randbeschadigingen.
Kristallen tulpenvaasje met vergulde voet 19e eeuw 21xø10cm. Cond>: U
Porseleinen 4-delige koffieset met onderschotel gemerkt M.Z. Austria, beschilderd met bloemmotief ca. 1900. Schotel (ø33,5cm), koffiekan (21x18x11cm.), melkkan (10,5cm.) en suikerpot (10,5cm.), Cond.:...
2 Kristallen koektrommels met zilveren hengsel 20e eeuw 20xø12cm. en 22xø13cm. Cond.: U
Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G
3 Delen rood glas 2e helft 20e eeuw. 2 Vazen(17xø9cm en 30x7,5x7,5cm) en asbak (10x10x4,5cm.). Cond.: U
3 Delen Italiaans Murano glas. 1x schaal 25x18x4,5cm. 1x vaasje 7xø6,5cm. 1x vaasje 7x7x6cm. Cond.: U
7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U
Doos met 9 kristallen glazen 20e eeuw. 18xø8cm. Cond.: U
12 Boheemse glazen begin 20e eeuw, 6x groen en 6s rood 19xø8,5cm. Cond.: U
3 Delen gekleurd glas, 1x rookverdrijver 18xø12,5cm. 2x schalen 15xø24cm. en 9,5x30x25cm. 20e eeuw. Cond.: G
Keramiek plaquette, Oostenrijk,waarschijnlijk jubileumsuitgave 200 jarig Huzaren Regiment 1763, Met monogram SK Tirol, 20x26cm.
Tegeltableau, voorstellend een haan, gemaakt door A.L. Crevecoeur te Epe 26x26x1,5cm. Cond.: U
Tegeltableau van vaas met bloemen, gemaakt door A.L. Crevecoeur te Epe 38,5x25,5x1cm. Cond.: U
Designschaal glas, blauw gekleurd, Royal Copenhagen met origineel etiket, ø34cm.
Eetservies uit Zweden gemerkt Rooftrand Pickwick Handpainted. Diverse schalen, borden en terrines 33-delig Cond.: G
3 Delen kristal 70e jaren, met ster slijpsel vaas H 35cm.,karaf (stop l.besch)H 25cm.,en ovale schaal L.26 cm.
27 Delen Royal Copenhagen met bloemdecor en bladgoed Cond.: U
Karaf in diamantslijpsel ca.1900 rondom gegraveerd. H.31cm.
23 Delen Hutschenreuther porselein serviesdelen met bladgoud, Duitsland. Cond.: U
Glazen blauwkleurig transparante sierkom, 2e helft 20e eeuw, 10xø12cm. Cond.: U
Glazen groen transparante vaas, 2e helft 20e eeuw, 24,5xø19cm. Cond.: U
Mooi geslepen driehoekige schaal, licht beschadigd, 4,5xø23cm. Cond.: G
Mooi geslepen kristallen hengselmandje met bloemmotief, 20x20x12cm. Cond.: U
Antiek glazen mooi geirriseerde amfora, vermoedelijk Romeins, in zeer goede staat, 14x9xø8cm.