Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Vazen
Geen vanafprijs

3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G

Aparte Art Deco vaas
Geen vanafprijs

Bijzondere keramiek vaas Art Deco. Gemerkt T.G. heern?, met brons patina en twee leeuwen afbeeldend. 20xø15cm.

Boheemse vaas
Startprijs 145 EUR

Boheemse vaas barnsteen kleurig ca.1920 hoekig geslepen. H.26cm.

2 Figuren
Geen vanafprijs

2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U

3x Herend porselein
Resultaat: 70 EUR

3 Delen Herend porselein. 1x opengewerkt schaaltje 10x7x3cm. 1x Flesje 15,5xø8cm. 1x schaaltje 9x14x14cm. Cond.: U

10 Delen porselein
Geen vanafprijs

10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U

Val Saint Lambert schaal
Geen vanafprijs

Grote Val Saint Lambert schaal met afgebeeld 4 zeedieren, mooie kwaliteit. 20e eeuw. ø33cm. Cond.: U

Boheems sierglas
Startprijs 70 EUR

Boheems sierglas ,2e helft 19e eeuw,rood rondom geslepen met burchten en herten. H.17.5 cm.

2x Wedgwood
Resultaat: 30 EUR

2 Delen wedgwood porselein. 1x botervloot Barlaston Wedgwood 19x12x9cm. 1x bord Wedgwood Gold Columbia 1xø27,5cm. Cond.: U

3 Majolica borden
Resultaat: 40 EUR

3 Italiaanse majolica hangborden 20e eeuw. Ceramica De Alcora 2xø34cm 1xø31cm. Cond.: U

6 Keramiek bordjes
Geen vanafprijs

6 Italiaanse majolica bordjes Alcora met diverse voorstellingen ø20cm.

Kristallen coupe, blauw
Resultaat: 30 EUR

Kristallen coupe met blauw, vermoedelijk Duitsland ca. 1900 13,5x14cm. Cond.: U

2 Borden
Startprijs 80 EUR

2 Borden omgeving Wallendorf, beschilderd met bloemmotief en insecten, 18e eeuw, ø23cm, randbeschadigingen.

Kristallen tulpenvaasje,vuurverg.voet
Geen vanafprijs

Kristallen tulpenvaasje met vergulde voet 19e eeuw 21xø10cm. Cond>: U

Porseleinen koffieset
Startprijs 20 EUR

Porseleinen 4-delige koffieset met onderschotel gemerkt M.Z. Austria, beschilderd met bloemmotief ca. 1900. Schotel (ø33,5cm), koffiekan (21x18x11cm.), melkkan (10,5cm.) en suikerpot (10,5cm.), Cond.:...

2 Kristallen koektrommels
Resultaat: 40 EUR

2 Kristallen koektrommels met zilveren hengsel 20e eeuw 20xø12cm. en 22xø13cm. Cond.: U

Fruittester
Geen vanafprijs

Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G

Keramiek haan
Geen vanafprijs

Grote keramiek haan ca. 1900, ongemerkt. 46x39x20cm. Cond.: U

3 Delen glas, rood
Resultaat: 20 EUR

3 Delen rood glas 2e helft 20e eeuw. 2 Vazen(17xø9cm en 30x7,5x7,5cm) en asbak (10x10x4,5cm.). Cond.: U

Copier, asbak
Resultaat: 25 EUR

Hoge Copier Leerdam asbak gemerkt C.L 9,5xø12cm.

Copier, vaas
Resultaat: 35 EUR

Kantige Copier leerdam vaas, gemerkt C.L. 12,3xø12cm. Cond.: U

3x Murano glas
Resultaat: 100 EUR

3 Delen Italiaans Murano glas. 1x schaal 25x18x4,5cm. 1x vaasje 7xø6,5cm. 1x vaasje 7x7x6cm. Cond.: U

2 Delen glaswerk
Resultaat: 20 EUR

2 Delen glaswerk. 1x Karaf 37xø10cm. 1x Kom 7xø17cm. Cond.: U

Divers glaswerk
Geen vanafprijs

7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U

Doos met 9 kristallen glazen
Resultaat: 30 EUR

Doos met 9 kristallen glazen 20e eeuw. 18xø8cm. Cond.: U

12 Boheemse glazen
Startprijs 100 EUR

12 Boheemse glazen begin 20e eeuw, 6x groen en 6s rood 19xø8,5cm. Cond.: U

9 Delen glas/kristal
Geen vanafprijs

9 Delen glas/kristal. Schalen en bakjes Cond.: U

Doos kristallen glazen
Geen vanafprijs

Doos met kristallen glazen 20e eeuw. 16 stuks Cond.: U

3 Delen gekleurd glas
Startprijs 20 EUR

3 Delen gekleurd glas, 1x rookverdrijver 18xø12,5cm. 2x schalen 15xø24cm. en 9,5x30x25cm. 20e eeuw. Cond.: G

Keramiek plaquette
Geen vanafprijs

Keramiek plaquette, Oostenrijk,waarschijnlijk jubileumsuitgave 200 jarig Huzaren Regiment 1763, Met monogram SK Tirol, 20x26cm.

Tegeltableau, haan
Resultaat: 15 EUR

Tegeltableau, voorstellend een haan, gemaakt door A.L. Crevecoeur te Epe 26x26x1,5cm. Cond.: U

Tegeltableau, vaas
Resultaat: 30 EUR

Tegeltableau van vaas met bloemen, gemaakt door A.L. Crevecoeur te Epe 38,5x25,5x1cm. Cond.: U

16 Delen glas/kristal
Geen vanafprijs

Doos met diverse glas en kristal. 20e eeuw. 16 Delen Cond.: U

Royal Copenhagen glas schaal
Startprijs 70 EUR

Designschaal glas, blauw gekleurd, Royal Copenhagen met origineel etiket, ø34cm.

Eetservies pickfort
Geen vanafprijs

Eetservies uit Zweden gemerkt Rooftrand Pickwick Handpainted. Diverse schalen, borden en terrines 33-delig Cond.: G

3 Delen kristal
Startprijs 65 EUR

3 Delen kristal 70e jaren, met ster slijpsel vaas H 35cm.,karaf (stop l.besch)H 25cm.,en ovale schaal L.26 cm.

27 Delen Royal Copenhagen
Resultaat: 50 EUR

27 Delen Royal Copenhagen met bloemdecor en bladgoed Cond.: U

Karaf diamantslijpsel
Startprijs 110 EUR

Karaf in diamantslijpsel ca.1900 rondom gegraveerd. H.31cm.

24 Delen Hutschenreuther
Resultaat: 25 EUR

23 Delen Hutschenreuther porselein serviesdelen met bladgoud, Duitsland. Cond.: U

Glazen sierkom
Startprijs 90 EUR

Glazen blauwkleurig transparante sierkom, 2e helft 20e eeuw, 10xø12cm. Cond.: U

Italiaanse vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote keramiek vaas, vermoedelijk italiaans 32xø26cm. Cond.: U

Kristallen schaal
Startprijs 20 EUR

Mooi geslepen kristallen schaal, 4,5xø28cm. Cond.: U

Twee kruiken
Geen vanafprijs

Twee kruiken Spanje 20e eeuw. 25x23x19cm en 28xø17cm.

Opaline vaas
Geen vanafprijs

Opaline vaas met bloemdecor handbeschilderd, ca. 1900, 28xø13cm.

Groene vaas
Startprijs 15 EUR

Glazen groen transparante vaas, 2e helft 20e eeuw, 24,5xø19cm. Cond.: U

Kristallen driehoekschaal
Startprijs 20 EUR

Mooi geslepen driehoekige schaal, licht beschadigd, 4,5xø23cm. Cond.: G

Kristallen hengselmandje
Startprijs 20 EUR

Mooi geslepen kristallen hengselmandje met bloemmotief, 20x20x12cm. Cond.: U

Romeins glas
Resultaat: 75 EUR

Antiek glazen mooi geirriseerde amfora, vermoedelijk Romeins, in zeer goede staat, 14x9xø8cm.