Smeedijzeren band,met scherpe punten, waarschijnlijk 17-18e eeuw? voor hond of gevangene?. 45x11x4 cm.
Art Nouveau dienblad met theepot. Dienblad is van aardewerk omrand met een tinnen rand, staand op pootjes ca. 1920. 45x35cm. Cond.: G. Theepotje is van J.N. Daalderop Tiel, 15x20x11cm.
Handbeschilderde knipmutsdoos Duits 19e eeuw met opschrift. "Allein ist nicht gut sein". Op het deksel staat een vrouw in kledendracht met hark. 12x43x26cm. Cond.: G
Jugendstil sektkoeler, ca.1900, vertind, staand op 4 mooi bewerkte pootjes, onderkant gemerkt:Gerhardi&Co 512, H.26cm.,ø23cm/
2 Messing fotolijstjes ca. 1900 in barokstijl met 2 ikoontjes van Jezus en Maria. 12x10cm. Cond.: G
2 Bronzen lijstjes met emaille 20e eeuw. Op 1 lijstje zijn paradijsvogels met emaille ingelegd en de andere is ingelegd met bloemen. 10x8cm. Cond.: G
Paar wandornamenten in de vorm van een olifantenkop ca.1930,ebbenhout, aangezette oren, ogen en tanden van ivoor, H. 58cm.
Bronzen bureaulamp in diverse hoogtes te verstellen . De kap kan alle kanten op gezet worden. Cond.: G 50x22x15cm.
Kleine Bentheimer zandsteen bak, zijkanten zijn vroeger dichtgemaakt met stenen, ca.1900, H.22x30x77 cm.Cond.R.
Bentheimer zandsteen bak, werd vroeger gebruikt om dieren te voeren, nu ideaal als bloembak, ca.1900,H20x40x110cm. Cond.G
Zilverkleurige fruitschaal op pootjes begin 20e eeuw. Schaal is van messing en deels verzilverd. Gaaf 13x36x52cm.
3 Delen Aziatisch o.a; Egyptische wandplaquette, groot houtsnijwerk en een lederen kameeltje
Messing Art Deco vaas gesigneerd Overloon. Vaas gedecoreerd met oren ca. 1920. heeft een klein scheurtje onderin (niet lek). 45cm. Cond.: G
19e Eeuws gewichten set in houten kistje. Was 14 delig, is nog 12 delig, koperen gewichten, 25x8x11cm.
2 Oude geelkoperen hulzen als aandenken aan de zware slag bij Delden. Hulzen hebben de tekst; "Canada-Delden Holland 4 April 1945". De hulzen zijn gedateerd 1943-1944 54x33x13cm. Cond.: G
Doos met medailles en keuringen 220 stuks. Vanaf 1931 zitten medailles veel 50-er jaren.
1x Koperen braadpan begin 1900, 8xø8cm. 1x Rood- met geelkoperen schenkkan midden 20e eeuw, 40xø20cm.
Roodkoperen appelketel 19e eeuw. Knop is van porselein 38x30x26cm. Cond.: G
Doofpot 19e eeuw gemaakt van roodkoper en het deksel is van geelkoper 37xø27cm. Cond.: G
Stel Engelse kaarsenkandelaars eind 19e eeuw. gemaakt van messing en later vernikkeld 28xø11,5cm. Cond.: G
Insteekketel voor de kachel van rood- en geelkoper met tuit en houten greep, 25x20x18cm.
2 Antiek geelkoperen Engelse kaarsenstandaards ca. 1890-1900. Zijn iets verschillend qua vorm 24xø11cm. en 23xø10,5cm. Cond.: G
Roodkoperen tuitkan met messing handvat en knop. Geheel gedecoreerd met rondjes en bloemetjes, ca. 1900, 45x30x20cm.
3-Delig tabaksstel 19e eeuw. Pijpstandaard, comfort en pot. Mahoniehout met koper. Cond.: G
Bijbel uit 1889 met antiek Hollands zilveren sloten, bevestigingspunten en ketting 835/000.
3 Oude kerkboekjes. 1x Nieuwe testament ca. 1800. 1x Christelijke gezangen voor de openbare godsdienstoefeningen 18e eeuw. 1x Psalmen en gezangenboek 1790.
Statenbijbel 1686 met 4 kaarten. Zilveren hoekstukken en klampen van latere datum. Prachtige papierkwaliteit
Antieke bijbel genaamd Christofhori anno 165. Boek is geheel geperkamenteerd, bevat 2 etsjes 13x6,5x7cm. Cond.: R
Antiek kerkelijk boek van de Godsvruchtige Leidsman aanwijzende den weg ten hemel door oefening en gebeden van de heilige maagd maria. ca. 1835. Boek is in Oud Nederlands geschreven en heeft minimaal ...
Oude 17e eeuwse bijbel 1665, gemaakt door Jacobus Savry. Vol met 17e eeuwse gravures en originele lederen goudstempelband. 36,5x23,5x8cm. Cond.: G
3 Antieke boeken. 1x Cornelii Iansenii anno 1685 ca. 1800. 1x Bloemhof Der kerckelicker erimonien 18e eeuws. 1x tegenwoordige staat der vereenigde Nederlanden, Elfde deel begin 19e eeuw. Cond.: R
Lutherbijbel, Leipzig 1707. Originele band met messing klampen
Statenbijbel Pieter Keur 1704 met 2 kaarten. Originele band met messing klampen.
Tinnen fruitschaal op pootjes 2e helft 20e eeuw. 10xø32cm. Cond.: G
19e Eeuwse tinnen kraantjeskan met koperen comfort 42xø15cm. Cond.: U
Dubbelloops damesgeweer 19e eeuw, beschdigingen 93cm. Cond.: R
Spaans geweer 19e eeuw met zilver en koper beslagen, frontlader, 155cm.
Tiffany stijl lamp. Voorstellend een jugendstil bronzen dame die een lampekap van parelmoer draagt. 21e eeuw, 2 fittingen. 70xø40cm. Cond.: U
Loep met briefopener, ca.1920, de beide heften zijn gegoten uit brons, L.25cm. Cond:G
Oude pluche teddybeer. Armen en benen zijn verstelbaar. 50-er jaren 75x40x20cm. Cond.: G
Minervan celluloid popje met originele kleding. Duits genummerd 4, met bijbehorend metalen bedje ca. 1930. L.:30cm.
Houten poppenkinderstoeltje. te gebruiken als stoel en als speeltafel ca. 1920-1930 60x35x35cm. Cond.: R