18e Eeuwse antiek zilveren bowllepel met gedraaide hoornen steel. Gemaakt door Peter en Ann Bateman Londen 1793. 835/000 Cond.: U
Kapitale zilveren hengselmand, schitterend uitgezaagd. rustend op een strakke voet. 34x22,5x34cm. 925/000 911gr. Cond.: U
Mooi Hollandse kristallen kaasstolp. Hollands zilveren dop met een sjiek parelrandje 835/000, gekeurd met een zwaardje
Leuk en mooi uitgezaagd zilveren hengselmandje rustend op 4 gebogen pootjes. 925/000 285gr. Cond.: U
Antiek Engelse zilveren anjervaas op voet. Rijk bewerkt met mythologische figuren, bloemen en bladeren. 835/000 Londen 1904. gemaakt door William Cornijns & Sons. 22xø9cm. 600gr. Cond.: G
Antiek vroeg 19e eeuws miniatuur, man in slede met paard, Amsterdam 835/000 Cond.: U
Grote kristallen fruitschaal met zilveren hengsel. 835/000 ø22,5cm. Cond.: U
Schattig 16-delig zilveren filigrain interieurtje, licht beschadigd. 800/000 50gr. Cond.: G
Prachtige grote Hollandse 4-armige zilveren tafelkandelaar, gemaakt door Bouman te Arnhem 1955-1970. 835/000 780gr. 31x22,5cm. Cond.: U
Mooi antieke kristallen cachetschaal met zilveren beugel uit 1869. 835/000 ø27cm. Cond.: U
Mooi grote antiek Russisch zilveren Joodse jat 1879, 835/000 60gr. 30cm. Cond.: U
Mooi grote zware zilveren koekdoos op 4 bewerkte pootjes 835/000 804gr.
Mooi antieke kristallen bonbonschaal met antiek zilveren beugel. 835/000 18cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren soeplepel 835/000, anno 1878 maker Van Kemper, L:29cm. 148 gr.
Antiek Hollandse zilveren sauslepel met getorste steel en parelrand, 1869 Schoonhoven. Meesterteken GD109 (G. van der Dussen Schoonhoven) 835/000, 16x5cm. 35gr. Cond.: G
Mooi bewerkte zilveren briefopener in bijpassende schede. 800/000 91gr. 24,4cm. Cond.: U
Mooi 3-delig Engels zilveren servies Birmingham 1941 628gr. Cond.: U
Zeer mooi gegraveerd antiek Hollands zilveren taartmes. Gemaakt van massief zilver, mooi gegraveerd. gemaakt door Kuijlenburg, wed. Adrianus PZ Schoonhoven 1882-1893. 835/000 100gr. 32cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor Biedermeier. Mooi gegraveerd aan de bovenkant rustend op een houten voet met orignele koperen binnenkant. 835/000
Leuk parfumflesje met zilveren dop 835/000 Cond.: U
Zilveren miniatuur staand horloge, niet lopend (sierhorloge) 1975. 925/000 100gr. 12,3cm. Cond.: U Hooijhaas Schoonhoven
Zware zilveren juskom rustend op 3 gebogen voetjes, 925/000, 400gr. 21 x 10 x 12
Zilveren aardappellepel, model Haags lofje, maker van Kempen 1927 835/000 70gr. 21cm. Cond.: U
Mooi antiek Hollands zilveren vlalepel uit 1909, maker Gerrit Greup Schoonhoven. 60gr. 22cm. Mooi uitgezaagde bak en voorzien van een parelrandje.
Zilveren sauslepel, model Haags lofje gemaakt door Gerritsen te Amsterdam 1921 835/000 50gr. 17cm. Cond.: U
3-Delig Engels zilveren servies in Queen-Anne stijl, Brimingham 1911. 820gr. Cond.: G
Prachtige grote zilveren broodmand met hengsel, staand op pootjes. Mooi uitgezaagd. Zowel de broodmand en het hengsel voorzien van een parelrandje. Maker Aubert 1998 925/000 550gr. 31x18,5cm. Cond.: U
4 Zilveren kaarsenkandelaars, midden 20e eeuw,USA,"Towle Silversmit-hs/R.Wallace Mfg.Co, sterlingzilver 925/000,(1 licht beschadigd) H.8 cm.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 19e eeuw(beschadigd en gerestaureerd). Mooi gegraveerde bovenkant 835/000 23gr. Cond.: M
Zilveren brandewijnkom, mooi bewerkt. 925/000 283gr. 23,5x10,7x8,4cm. Cond.: U
Zilveren fruitschaal (getrommeld), 830/000 280gr. 30,5x19cm. Cond.: U
6 Onderzetters metaal verchroomd ,eind 20e eeuw op de rand versierd met een eend.ø 11.5 cm.
Prachtige gegraveerde antieke zilveren tabaksdoos ca. 1864rustend op bolpootjes. 2 Hoekjes gerestaureerd. 835/000 140gr. 13,5x8cm. Cond.: G
Grote zilveren presenteerschaal 800/000, 40x26.5, 671gr.(met graveer werk)
Grote zilveren Engelse kaarsenstandaard. Maker N&D Birmingham 1850 835/000 450gr. 22,5cm. Cond.: U
Parfumflesje met mooi bewerkte zilveren dop 835/000 Cond.: U
Mooi antiek Engels zilveren salver, Sheffield 1958, rustend op 3 voetjes. 835/000 340gr. 20,5cm. Maker E.V.
Antiek Engels zilveren blaker, Sheffield 1787. 835/000 400gr. Cond.: G
Mooi zilveren inktstel met kristallen inktpotje (bewerkt met zilver en zilveren dop). 925/000 175gr. Cond.: U
Antiek Hollands breischaartje in originele mooi gegraveerde schede 1814-1905 21gr. 11,5cm. Cond.: U
Zilveren gedreven beker, gegraveerd met Joodse ster ca. 1900 180gr. 14,5xø8cm.
Prachtige antieke robuuste zilveren wijnkan met zeer mooi bewerkt handvat. Belgisch. 835/000 650gr. Cond.: U
Strakke zilveren sigarettendoos 925/000, 403gr. 16x10x3 cm. Cond.: U