Zilveren sauslepel, model Haags lofje gemaakt door Gerritsen te Amsterdam 1921 835/000 50gr. 17cm. Cond.: U
3-Delig Engels zilveren servies in Queen-Anne stijl, Brimingham 1911. 820gr. Cond.: G
Streek broche met kwastje GG 14krt.,19e eeuw, 4.9 gr.totale L. 5cm.
Exclusief zuidzee parel collier, met 28 zeer fijne barok -zilver-wit- en goudkleurige zuidzee parels ø12-16 mm., L 44 cm., met designer sluiting WG 585/000 met briljanten 0.12 ct.,W/SI
Drie-rijige akoya parelarmband met witte parels ø5 mm.,L.18.5 cm.,met tussenstangetjes en sluiting WG 585/000, 25.6 gr.
Hanger WG585/000 met een zuidzeeparel ø13mm.,en 6 diamanten 0.03ct.W/SI, 3.5gr.
Collier GG750/000,L 42cm, bezet met een briljant 0.90ct TC/SI,en briljanten 0.55 ct. W/SI.
Oorstekers( creolen)GG 750/000,met 14 briljanten 0.51 ct. TW/SI
Ring GG 585/000 bezet met 48 briljanten 1.0 ct.,TW/VVS-VS, ø54+,5.6 gr.
Armband GG 750/000 met briljanten 1.34 ct. W/SI L. 19 cm.,21.2 gr.
Briljant ring GG585/000 met een briljant 0.13ct W/VSI, ø53, 3.2 gr.
Oorstekers 585/000 met 2 briljanten 0.34 ct.TW/SI,, 3.7 gr.
Prachtige grote zilveren broodmand met hengsel, staand op pootjes. Mooi uitgezaagd. Zowel de broodmand en het hengsel voorzien van een parelrandje. Maker Aubert 1998 925/000 550gr. 31x18,5cm. Cond.: U
4 Zilveren kaarsenkandelaars, midden 20e eeuw,USA,"Towle Silversmit-hs/R.Wallace Mfg.Co, sterlingzilver 925/000,(1 licht beschadigd) H.8 cm.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 19e eeuw(beschadigd en gerestaureerd). Mooi gegraveerde bovenkant 835/000 23gr. Cond.: M
Zilveren brandewijnkom, mooi bewerkt. 925/000 283gr. 23,5x10,7x8,4cm. Cond.: U
Zilveren fruitschaal (getrommeld), 830/000 280gr. 30,5x19cm. Cond.: U
6 Onderzetters metaal verchroomd ,eind 20e eeuw op de rand versierd met een eend.ø 11.5 cm.
Prachtige gegraveerde antieke zilveren tabaksdoos ca. 1864rustend op bolpootjes. 2 Hoekjes gerestaureerd. 835/000 140gr. 13,5x8cm. Cond.: G
Grote zilveren presenteerschaal 800/000, 40x26.5, 671gr.(met graveer werk)
Grote zilveren Engelse kaarsenstandaard. Maker N&D Birmingham 1850 835/000 450gr. 22,5cm. Cond.: U
Parfumflesje met mooi bewerkte zilveren dop 835/000 Cond.: U
Mooi antiek Engels zilveren salver, Sheffield 1958, rustend op 3 voetjes. 835/000 340gr. 20,5cm. Maker E.V.
Drie-rijig parel collier, met zeer fijne Tahitikleurige kweekparels, Ø3mm, L40cm., sluiting WG585/000, 32.8 gr.
Tahiti barok- parelcollier , met 27 fijne Tahiti parels ø13-14 mm.,met patent nittel sluiting WG 750/000 in een parel verwerkt, L 43 cm.
Oorhaken WG750/000, met een donker zilvergrijze Tahiti parel ø13 mm.
Oorhangers WG750/000 met een Tahiti parel ø10.5mm,en 6 briljanten 0.12ct, 5.8gr.
Brosche GG750/000 in de vorm van een olifant, bezet met briljanten 0.12ct TW/VSI, staart beweegbaar., 11.4 gr.
Oorstekers WG 750/000 met briljanten 0.05 TW/SI, en een amethist pampel, 2.5 gr.
Collier GG 585/000 met een fijne gefacceteerde amethistdruppel(met meesterteken),L.40cm,7.9 gr.
Ring GG585/000 met een ovaal gefacceteerde amethist 11.4ct. in zeer goede kleur, en 2 briljanten 0.04ct.W/SI, ø57, 9.6 gr.
Clipoorstekers GG750/000 bezet met briljanten 0.38 ct river/.loepzuiver, voormalige verk.prijs €1980.-, 13.0 gr.
Antiek Engels zilveren blaker, Sheffield 1787. 835/000 400gr. Cond.: G
Mooi zilveren inktstel met kristallen inktpotje (bewerkt met zilver en zilveren dop). 925/000 175gr. Cond.: U
Antiek Hollands breischaartje in originele mooi gegraveerde schede 1814-1905 21gr. 11,5cm. Cond.: U
Zilveren gedreven beker, gegraveerd met Joodse ster ca. 1900 180gr. 14,5xø8cm.
Prachtige antieke robuuste zilveren wijnkan met zeer mooi bewerkt handvat. Belgisch. 835/000 650gr. Cond.: U
Strakke zilveren sigarettendoos 925/000, 403gr. 16x10x3 cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren schaar aan zilveren ketting 1814-1905. 833/000 81gr. 16cm. Cond.: U
Hollands zilveren loddereindoosje, model secretaire. Maker Aubert 925/000 20gr. Cond.: U
Art-deco tabaksdoos,ca, 1920,zilver,van binnen verguld. 7.5 x 5.5cm. ca.75gr.
Antiek Hollands zilveren naaldenkokertje 835/000 12gr. Cond.: G
Schattig zilveren bonbonschaaltje bewerkt met bloemmotieven. 925/000 17x17cm. 189gr. Cond.: U