Bewerkte antieke kristallen schaal (1 kleine chip), 19e eeuw, in goede staat, 8,5xø24cm.
Kristallen 4-Delige set begin 20e eeuw. Tablet met 2 kannetjes, 1 met zilveren voet en en 1 vaasje met minimale bschadiging 29x15x2,5cm. Cond.: G
Aardewerken 5-delig fruitservies Bavaria eind 19e eeuw, blauw met gouden omranding en diverse fruitmotieven. Grote schaal (27,5x27,5x5cm.), bordjes (ø20cm.). Cond.: G
2 Aardewerken borden met middeleeuwse voorstellingen, ca. 1880, monogram O.K., omgeving Grenshausen, ø25cm. Cond.: U
2 Keramische kommen met bloembeschilderingen van Societe Ceramique Maastricht (London motief), 20xø11cm. Cond.: U
3 Makkumse tegels in eikenhouten lijst met 3 afbeeldingen van ruiters te paard, 20e eeuws, 42x16cm. Cond.: G
Japanse goud imari vaas met vogel- en landschapsdecor, ca. 1890, H.:26cm.
21-Delig blauwkleurig Bavaria servies van Seltman Weiden, 1e helft 20e eeuw, Cond.: U
Grote platelen oorvaas met schenktuit, gemerkt 1721 Beek Gouda Holland, 17,5x13x11cm. Cond.: R (kleine chipjes)
Platelen oorkannetje met schenktuit, gemerkt Koninklijk Gouda Holland, J-VH, onder de voet is een stukje gelijmd, 10,5x13cm.
Platelen oorvaasje met opschrift Amsterdam, gemerkt 319 Zenith Gouda, 10,5xø5,5cm. Cond.: U
Platelen 13-delig petit-four stelletje, gemerkt HAMAZE Gouda, begin 20e eeuw, 3 bordjes met chipje, 8x20x15cm. Cond.: G
Jugendstil ballustervormig platelen klokje, gesigneerd MB Tvm Gouda Holland, begin 20e eeuw, 30x16x10cm. Cond.: G
15 Borden Staffordshire England porselein + 6 koppen en schotels met Japans motief, Cond.: U
Groot Japans wandbord ca. 1900 met paradijsvogel decor, blauw/wit ø40cm.
Groot meissen wandbord, Teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U
K.P.M. bordjes met bloemmotief omstreeks 1920, Ø19 cm. 9 stuks. Cond.U
6 Meissen borden, knaufzeit 1890/1900,met bloemmotief,z.g.n.veldbloemen.
6 Meissen kop en schotels,1e helft 20e eeuw.met veldbloemen,Ø8.5 cm.,H.7.5 cm.Cond.U
Meissen melkkannetje,1e helft 20e eeuw,met veldbloemmotief, H.11.5 cm.
Cond.:U
Meissen koffiekan,1e helft 20e eeuw, met veldbloemmotief, H.25 cm., Cond.:U
Meissen roomstelletje op tablet,Knaufzeit (1850-1924)beschilderd met violen en goudkleurige rand.
2 Rosenthal ovale schaaltjes 50e jaren, met handgreepje en blauwe rand.1 greepje is gelijmd.
Rosenthal porseleinen putto met hond,17x13x7.5 cm., 20e eeuw
Rosenthal porseleinen putto met ezel, 12x12x605 cm., 20e eeuw
Kapitale porseleinen dekselvaas China, eind 20e eeuw, omlopend gedecoreerd met ridders.H 95cm. Ø48 cm.
Kapitale Chinese balustervormige vaas, met gecontourneerde rand, blauw-wit met bloemen beschilderd.Zeer decoratief. H 70 cm.,Ø36 cm.
Antieke drinkkroes met tinnen deksel en duimrust (reparatie aan deksel), 21x15xø10cm. Cond.: G
Antieke tegel van man met hoed, 19e eeuw, beschadigingen langs de rand, 12,8x12,8cm. Cond.: R
Antieke tegel afbeeldend een vaas met bloemen, 17e eeuw, 13,4x13,5cm. Cond.: U
Antieke tegel 19e eeuw,van twee personen handhoudend (lichte beschadigingen langs de rand), 13x13cm. Cond.: R
Delfts aardewerken bord gesigneerd met een N, 18e eeuw, oude restauratie van 3,5cm aan de rand van het bord, 5xø30,3cm. COnd.: G
Delfts bord met polychroom beschildering zonder monogram (oude restauratie, bord is doormidden geweest), 5,5xø35,5cm. Cond.: R
Porseleinen etagere, 20e eeuw Staffordshire England, 35xØ25cm. Cond.: U
Doos diverse kop en schotels o.a; 7 kop en 9 schotels van sansouce, 3 kop en schotels Royal vale, 2x Royal Adderley, 2x Richmond, 2x Paragon, 1x Wedgwood, 1x Queen Rosamand, 1x Royal Chelsea en 1x Tat...
Doosje divers glaswerk, 2 karaffen, 1 bierpul van Heineken 1983, 6 kaarsenstandaards, 2 bakjes en 1 Boeddha tempel. Cond.: R
Japans Imari schaal 19e eeuws met geschulpte rand. Met haarscheurtje en oude restauratie 9xø24cm.