Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Deurs vitrinekast 3160
3 Deurs vitrinekast
Startprijs 600 EUR
Mahoniehouten klepsecretaire 3114
Mahoniehouten klepsecretaire
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Iepenhouten boekenkast 3286
Iepenhouten boekenkast

Resultaat:

550 EUR

Houten parkkinderwagen 3171
Houten parkkinderwagen
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Handbeschilderd kamerscherm 3109
Handbeschilderd kamerscherm

Resultaat:

600 EUR

Luikslakens secretaire 19e eeuw 3246
Luikslakens secretaire 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Massief iepenhouten dressoir 3139
Massief iepenhouten dressoir
Startprijs 500 EUR
Eikenhouten boekenkast 3124
Eikenhouten boekenkast
Startprijs 500 EUR
Naaitafel/handwerktafeltje 3118
Naaitafel/handwerktafeltje
Startprijs 500 EUR
Mechelse secretaire 3110
Mechelse secretaire
Startprijs 500 EUR
Hoekkast 3247
Hoekkast
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Bonheur 3115
Bonheur

Resultaat:

450 EUR

Klepkast jasmijnwit 3302
Klepkast jasmijnwit
Startprijs 425 EUR
Biedermeier bank 3397
Biedermeier bank
Startprijs 400 EUR
4 Stoelen Holland 3355
4 Stoelen Holland
Startprijs 400 EUR
Kindermeubeltje, linnenkastje 3266
Kindermeubeltje, linnenkastje
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Essenhouten vitrine ca. 1910 3243
Essenhouten vitrine ca. 1910

Resultaat:

400 EUR

Kersenhouten vertico 3112
Kersenhouten vertico
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Eikenhouten rolbureau 3339
Eikenhouten rolbureau

Resultaat:

380 EUR

Notenhouten bonheur 3322
Notenhouten bonheur
Startprijs 380 EUR
Notenkleurige kussenkast 3363
Notenkleurige kussenkast
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Essenhouten Windsor armfauteuil 3252
Essenhouten Windsor armfauteuil

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Essenhouten Windsor armfauteuil 3251
Essenhouten Windsor armfauteuil

Resultaat:

400 EUR

6 Stoelen 3341
6 Stoelen
Startprijs 350 EUR