Langwerpig goudkleurig 2-zitsbankje in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G/R
Engelse mahoniehouten hangoortafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel kan gebruikt worden als bijzettafel (57x92cm.) of salontafel (140cm.). Tafel heeft 2 lades en het blad is met leer ingelegd. Cond.:...
Ronde mahoniehouten Engelse salontafel ca. 1970 in Sheraton stijl. Tafel heeft 4 lades en het blad is met groen leer ingelegd. 52xø124cm. Cond.: G
Mooie goudkleurige spiegel in de barokstijl met iets bewerkte kuif 21e eeuw. Met facet geslepen spiegel 148x80cm. Cond.: G
2 Massief mahoniehouten etagere bijzettafeltjes in de Engelse stijl. Beide met 1lade, eind 20e eeuw. 61x56x56cm. Cond.: G
Hollandse Biedermeier eiken meidenkast. Kast heeft prachtige patine. Achter de deuren zomplete vakverdeling, 6 schappen en 3 laden. ca. 1860. Zijkanten iets gescheurd verder goed, 180x125x47cm.
Goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel eind 20e eeuw. 82x58cm.
6 Stoelen Art Deco stijl van 1920. Notenhout met deels wortelnoten opgelegd. Nieuwe stoffering.
Antieke mahoniehouten Biedermeier salontafel (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 51xø112cm, Cond.: G
Staande smeedijzeren Jugendstil stijl lampmet tulpenglazen 21e eeuw. 160x32cm. Cond.: U
Staphorster beschilderde houten hangvitrine 18e eeuw. 82x92x23cm.
Hindeloopen beschilderd houten hangvitrine 18e eeuw. 88x98x28cm.
Dubbelgebogen eikenhouten kabinet op klauwpoten, barokstijl midden 20e eeuw.
Eikenhouten Engelse secretaire ca. 1910, Cond.: G, 85 x 40 x 100 cm.
Grote massief eiken tafel eind 20e eeuw. Tafel heeft 2 laden, 220x100cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten Biedermeier salontafel (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 53xø95cm, Cond.: G
Tiffany stijl hanglamp 21e eeuw met geel en groen glas. 80xø30cm.
1 Deurs Hollandse eikenhouten kussenkast 19e eeuw. Afgezet met ebbenhout. Kop van de kast is rijkelijk voorzien van snijwerk, zijkanten zijn gepaneeld. Cond.: G
4 Klein handgeknoopte Perzische kleedjes 20e eeuw. 1x 50x45cm. 3x 35x35cm.
1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G
Grote Prisma lamp met 8 armen die compleet behangen zijn. 20e eeuws. 95xø85cm. Cond.: G
2 Handgeknoopte Perzische tafellopers. 1x Rode karachi Pakistan 95x33cm. 1x Blauwe karachi-snoc 103x47cm.
Mahoniehouten 3-in-1 tafeltje. een vierkant tafeltje met eronder hangend 2 bijzettafeltjes die uit te klappen zijn. Cond.: G Eind 20e eeuw, 59x58x58cm.
Essenhouten Hollandse empire stoel met gevlochten zitting. begin 19e eeuw. 83x54x44 cm.
Zeldzaam Engels mahoniehouten pianobankje op vierspant ca. 1860. Recent opnieuw bekleed met bruin leder. In hoogte verstelbaar 53x47x35cm. Cond.: G
Notenhouten 3-laden commode (66x70x43cm.) met een langwerpige spiegel (115x40cm.), eind 20e eeuw.
Ovaal noten gefineerd naaitafeltje, Louis Philippe ca. 1870 met getorste poten. Tafeltje heeft 1 lade. 76x63x47cm. Cond.: G
Eiken Duitse kist ca. 1800. Panelen met inlegwerk in het deksel en 4 panelen 69x152x62cm.
Massief eikenhouten halve maantafeltje in oude Engelse stijl gemaakt. Eind 20e eeuw 67x60x30cm. Cond.: G
Prachtige grote antieke barometer van Kiddels LTD Belfast, eiken kast 90x28x8cm. Cond.: U
Grote Nederlandse barometer eind 19e eeuw. temperatuurmeter gebroken, kwikbuis nog heel. 97x34x7cm. Cond.: G
3 Hollandse barometers. 2 Bijna identieke barometers compleet uitgestoken. Cond.: G 44x21cm. 1x Barometer compleet uitgestoken waarvan de temperatuurmeter met kwik weg is. Cond.: R 45x23cm. Begin 20e ...
3 Hollandse Jugendstil barometers. 1x mahoniehouten barometer van J.A. Nijland Zutphen-Doetinchem. 1x Notenhouten barometer met oude houtwormgaatjes, 1x Mahoniekleurige barometer. Allen begin 20e eeuw...
1 Franse jugendstil barometer van notenhout. gemerkt Hulliers ANV pierets Anvers. Begin 20e eeuw 48x18,5cm. Cond.: G
2 Hollandse barometers. 1x Barometer met reeënkop, verder uitgesneden met eikenbladmotief 46x24cm. 1x Barometer compleet uitgestoken, van de firma T. ten Bosch Apeldoorn 48x21cm. Beide 20e eeuws. Cond...
Eikenhouten barometer met thermometer en hygrometer ca. 1970, West-Duitsland, 60x17cm.
Kapitale porseleinkast in barokstijl ca. 1890 op klauwpoten. Dubbelgebogen kap met oplopende deuren, mahoniehout opgelegd 216x162x48cm.
Grote platte teakhouten kist 19e eeuws met smeedijzer beslag afgezet. Cond.: G
Massief notenhouten Frans dressoir met 3 lades en 2 deuren ca. 1840-1860 Cond.: G
Wortelnoten theestoof in Chippendale stijl Hollands ca. 1880 45x34x34cm. Cond.: G
MAssief eiken Duitse speeltafel ca. 1900. Poten zijn iets geribt, tafel is uitklapbaar. Blad zit los en het vilt dient vervangen te worden. 76x94x47(ingeklapt) Cond.: R
Mahonie kinder/kakstoel. Hollands biedermeier ca. 1840, zeer fraai exemplaar. 97x48x67cm.
Bronzen kroonluchter met glas behangen. 3 fittingen eind 20e eeuw 70xØ32cm.
Massief eikenhouten bijbelstandaard op 3-spant 2e helft 20e eeuw. In de 3 poten zit een krul verwerkt. 102x53x42cm. Cond.: G
7 Barkrukken in barokstijl 21e eeuw, gezwart houtwerk, met klein kroontje, goede blauwe bekleding.
104x43x50 c.
Massief essenhouten vitrine ca. 1910, glasdeuren met roedeverdeling en geprofileerde koplijst. 12 x 50 x 200 cm.
Beukenhouten draaifauteuil met bruinlederen gecapituneerde rug. De zitting is gestoffeerd 2e helft 20e eeuw 104x70x64cm. Cond.: G
Houten bruinbeschilderd miniatuur kinderstoeltje. Oud-Hollands 19e eeuw. 50x27x22cm.
Massief eikenhouten klepsecretaire eind 19e eeuw. rijkelijk gedecoreerd met snijwerk. Voorpoten zijn gebogen en uitgewerkt 95x97x42cm. Cond.: G
Grenen Empire-stijl spiegel 20e eeuws met koperen ornamenten 118x64x6cm. Cond.: U
Beukenhouten hoekstoeltje in de Lodewijksstijl gemaakt ca. 1970. Stoel heeft een webbing rug. Zitting en armleggers zijn met bruin leer bekleed. 90x65x56cm. Cond.: G
Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.
Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.
Mahoniehouten salonstoel, Weens, met goede stoffering, rond 1900, 87x63x62 cm.
Ladenkastje met 10 laden, zgn.Low-board, essen, kersenkleurig.H. 55 x 45 x 105 cm.
Eikenhouten getorste armstoel met leeuwekopjes en webbing zitting ca. 1920. Zitting is van skyleer. Cond.: G
2 Staande creme-witte schemerlampen. 1x met grote ronde aardewerken bol, afgebeeld met dieren. 1x Houten staande lamp beide 20e eeuw. Cond.: R
Massief mahoniehouten armvoltaire met gesneden kroon ca. 1870 110x70x60cm. Cond.: R
Iepenhouten fauteuil met biezen zitting (zgn. Leatherback chair). 107x60x53cm. Cond.: R
Engelse 19e eeuwse salontafel, mahonie gefineerd, met klauwpoten. 58x ø72 cm.
Miniatuur linnenkastje met originele beschildering, begin 20e eeuw, 61x44x18cm. Cond.: G
Wortelnoten bankje gemaakt van wortels. Zeer decoratief voor binnen en buiten eind 20e eeuw. 90x140x40cm. Cond.: G
Goudkleurige halve-maantafel staand op 4 poten. Voorkant sierlijk bewerkt eind 20e eeuw 83x96x43cm. Cond.: G
Massief mahoniehouten Louis Filip armvoltaire ca. 1860 met gebloemde stoffering 100x67x55cm. Cond.: G
Mahoniehouten wijntafeltje met marqueterie inlegwerk Hollands 19e eeuw 52ø30cm.
Eikenhouten secretaire, Holland Willem II, ca. 1880, Cond.: G 176 x 112 x 45cm.
Bruinbeschilderd vurenhouten kindermeubeltje, linnenkastje. Hollands biedermeier ca. 1880.
Biedermeier mahoniehouten eettafel. Blad is gecontourneerd en van massief mahonie. Prachtige bolpott uitlopend in 4-spant 78x127x98cm. Cond.: G
4 Mahoniehouten krakeling stoelen Biedermeier ca. 1860. Stoelen zijn blauw gestoffeerd en stevig 100x46x44cm. Cond.: U
Massief eikenhouten Hollandse pastoorskast ca. 1760, met zware bolpoten en 2 zware deuren. Origineel slot.
Br.204(165)xD75(53)xH 194 cm.
Rijkelijk gesneden eikenhouten armleunstoel met rieten zitting begin 20e eeuw. 108x65x50cm. Cond.: G
Notenhouten getorste Engelse schommelstoel ca. 1900. Bekleed met groene stof 107x53x55cm. Cond.: G
Eikenhouten knopstoel met biezen zitting. Hollands ca. 1930, 112x50x40cm.
Beukenhouten dagobertstoeltje met snijwerk en een uitgestoken familiewapen in de rugleuning. De zitting is van leer (met ridder afgebeeld) ca. 1970. 77x62x52cm. Cond.: G
4 Beukenhouten originele Deventer stoeltjes. Roodkleurig met rieten zittingen eind 19e eeuw. 62x45x37cm. Cond.: R
2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.
2 Kleine handgeknoopte wandtapijtjes met bloemdecor, 63x30cm.
2 Kleden. 1x Handgeknoopte Perzisch kleed, licht van kleur 110x63cm. 1x Worteldoek oranje-blauw van kleur 135x85cm.
Engels luierkabinet Sheraton ca. 1820. Mahonie met deels massief front. 3 Laden en 2 deuren. Bovengedeelte met 3 geïntegreerde schuiflades. 177x111x52cm. Taxatiewaarde: € 5.000,-
Bronskleurige scheepshanglamp 21e eeuw in nieuwstaat 60xø28cm. Cond.: G
Zilverkleurig kamelenbankje in nieuwstaat 21e eeuw. Het kussen is met paars bekleed 55x80x43cm. Cond.: G
Grenenhouten donker gebeitste boekenkast ca. 1880 met 5 schappen 199x127x31cm. Cond.: G
Beukenhouten bidstoeltje met biezen zitting in zeer goede staat. 20e eeuw 98x40x35cm. Cond.: G
Massief iepen boekenkast, kersenkleurig, Werdicke systeem, 220x90x40cm.
Barok commode ca. 1900 met klauwpoten. De onderste rand met snijwerk 70x95x48cm. Cond.: G
Engelse armstoel in de Windsor stijl ca. 1960. 108x63x52cm. Cond.:G (rug moet iets gelijmd worden)
Hollands spinner hoekstoeltje en tafeltje. Stoeltje is van eiken en heeft een biezen zitting (40x40x70cm.), tafeltje is van eiken met getorste poten ca. 1920 70xø50cm.
Eikenhouten voetenbankje met leer bekleed ca. 1970, in verschillende hoogtes verstelbaar.
Vroeg Biedermeier tafeltje 19e eeuws. Massief mahonie rond blad met 6-kantige voet en 3 gebogen pootjes 73xø50cm. Cond.: G