Notenhouten Hollandse 3-laden barokcommode ca. 1950. Blad is gefineerd met wortelnoten. 62x64x36cm. Cond.: G
Marqueterie gebombeerd rolbureau compleet ingelegd met diverse houtsoorten en thema's. Onder diverse bloemotieven en diverse puto's. geheel gemaakt in de Franse stijl eind 20e eeuw. Cond.: G
Notenhouten met wortelhouten tweedeurs vertico. Met bovenlade. Duits biedermeier ca. 1880. 135x97x48cm.
Aziatische tablet theetafel,begin 20e eeuw,met drakenkoppen die een messing plaat dragen (klapbaar).H.72 cm.,ø 70cm.
Eikenhouten wandbordenrek versierd met zwarte knoopjes. Oud-Hollands ca. 1900. 128x128x10cm.
Kersenhouten theetafel met dienblad en geslepen glas 20e eeuw. 75x60x44 cm.
Nieuwe staande tulpenlamp in Tiffany stijl met fittingen H.: 170cm. Cond.: U
1x Blauwe kinderstoel beschilderd met bloemen. 1x Schemelstoel op 3-poot, Cond.: G
Massief eikenhouten 18e eeuws 2deurs kast rijkelijk bestoken. Opschrift "An gotes segen ist alles gelegen", anno 1718 "Gesche Maria Tameling". Kast is ooit doormidden geweest. 171x58x187cm. Sleutel on...
Smeedijzeren muziekstandaard/muziekbladen-legger ca. 80-er jaren. Standaard is helemaal handgesmeed met diverse krullen en bovenin 2 bloembladeren. In hoogte vestelbaar 125x53x42cm. Cond.: G
Penantkast. Holland ca. 1870 met gecontourneerde paneeldeurtjes. Massief eiken, mahonie opgelegd. 107x50x100cm.
Mahoniehouten Engelse Victoriaanse boekenkast in de stijl van de 19e eeuw. Boven 3 facet geslepen beglaasde deuren, onder 3 dichte deuren en 3 laden. 208x150x48cm. Cond.: G
Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G
Prachtige massief mahoniehouten voltaire met mooi uitgewerkt kuifje. 19e eeuws. Met blauwe trijp gestoffeerd 108x64x60cm. Cond.: G
Gezwart Chinees plantentafeltje begin 20e eeuw. Rijkelijk gesneden op gebogen pootjes 45x38cm. Cond.: G
Chinees plantentafeltje begin 20e eeuw. Rijkelijk besneden met gebogen poten 75xø43cm. Cond.: G
Wortelnoten Grundertafeltje met rond blad en poot uitlopend in 3-spant 19e eeuws 68xø43cm. Cond.: G
Notenhouten ladencommode in Henri II stijl. Frans ca. 1860. 87x124x54cm.
Prisma zakkroonluchter compleet behangen met glas 20e eeuw. Met 6 fittingen 120xø55cm. Cond.: G
Een gestoffeerde hocker in Chesterfield stijl, 2 maand oud, nieuwprijs € 1.250,00, 155x45cm.
Houten parkkinderwagen. Hollands 19e eeuw. Zeldzaam. 93x130x53cm.
Eikenhouten Engelse secretaire met opzet en glas. 20e eeuw met 3 laden. 215x73x43cm. Cond.: G
Eikenhouten meidenkastje met 2 deuren en daarboven 1 lade. Hollands eind 19e eeuw. 1 Hoekje van het blad is weg 101x93x43cm. Cond.: R
Bronzen vierkante stantionshanglamp . Brons gepatineerd met facet geslepen glas en 4 fittingen. 25x25x70cm.
Groot geel wollen tapijt, India, met doorlopende blauwe streep. Superieure kwaliteit 240x296cm. Cond.: G
2 Handgeknoopte Perzische tapijtjes, tafellopers. 1 Donkerrode 95x30cm. 1 Donkerblauwe 120x30cm. Beide 20e eeuws.
Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.
Essenhouten Windsor armfauteuil. Zgn. Carver. Engels 19e eeuw. 115x65x55cm.
Iepenhouten armstoel in Louis Seize stijl. Hollands 19e eeuw, 95x55x45cm.
Massief iepen boekenregaaltje, eind 20e eeuw, Cond.: G 130 x 54 x 33 cm.
Kerfsnede vruchtenhouten bijzettafeltje begin 20e eeuw. Alle kanten geheel kerfgesneden 47x29x29cm. Cond.: R
Gestoffeerd 19e eeuws krukje. In elke poot zit een uitgesneden figuur verwerkt waar vroeger een kruis heeft gezeten. 50x47x36cm.
Documentenkistje omstreeks 1930, lindenhout bestoken met een patrijs. 22 x 28 x 18 cm.
Notenhouten trumeau met witmarmeren blad en spiegelopstand. Duits biedermeier ca. 1860. 190x90x36cm.
Massief eikenhouten Duitse bureaustoel met ronde rugleuning, ca.1900,83x61x45cm., Cond:R
Bijzonder mooi eikenhouten bordenrek,compleet bewerkt, zijkanten met leeuwekoppen, waartussen 2 lagen voor de borden,onderaan 4 haken voor kopjes en een uitgesneden engelenhoofd, ca.1870, 68x115x12 cm...
Eikenhouten Engelse schuine klepsecretaire met 1 lade midden 20e eeuw. Binnenin diverse vakjes. Secretaire is van massief eiken 99x72x40cm.
Eikenhouten Art Deco bijzettafeltje ca. 1920 met achtkantig blad rustend op zwarte bolpootjes, 39x39x65cm. Cond.: G
Notenhouten dagobertstoel, Hollands 19e eeuw. 82x55x55cm.
Essenhouten Windsor schommelstoel. Engels 19e eeuw. 98x54x70cm.
Mahoniehouten Biedermeier glasvitrine ca. 1840. Licht afgeronde hoeken met beglaasde deuren en onder 2 lades. 193x66x210cm.
Smeedijzeren muziekstandaard/muziekbladen-legger ca. 80-er jaren. Standaard is helemaal handgesmeed met diverse krullen en bovenin 2 bloembladeren. In hoogte vestelbaar 125x53x42cm. Cond.: G