Statenbijbel 1686 met 4 kaarten. Zilveren hoekstukken en klampen van latere datum. Prachtige papierkwaliteit
Lutherbijbel, Leipzig 1707. Originele band met messing klampen
Opgezette steenbok kop op houten tableau 19e eeuw. 106x65x66cm. Cond.: G
Paar antieke cloisonné vazen, 19e eeuw,zwart,wit,blauw en rood en metaal glinstering . H.25cm.
Spaans geweer 19e eeuw met zilver en koper beslagen, frontlader, 155cm.
Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.
Opgezette wild-zwijn kop, tanden afgebroken 58x56x40cm. Cond.: G
3 Jugendstil glas in lood ramen 19e eeuw met bloemen 125x46cm. Met beschadiging.
10 Boekjes met postfrisse postzegels. Postwertzeichen Der Bundesrepubliek Deutschalnd. jaargangen: 1996, 2x 1997, 2002, 2003, 2005, 2x 2006, 2007, 2009. Cond.: U
Antieke cloisonné vaas,China voor 1900,donkerblauw met drakenmotief.H.16 cm.
2 Leeuwen China eind 20e eeuw. Uit een blok bergsteen gebeiteld.
Metalen haardscherm 19e eeuw, zwart met gouden bies 113x53x15cm. Cond.: G
Tiffany stijl lamp. Voorstellend een jugendstil bronzen dame die een lampekap van parelmoer draagt. 21e eeuw, 2 fittingen. 70xø40cm. Cond.: U