Oude oorlogsboot rond 1900 gemaakt. (eigenmaak)hout,blik en metaal, 50x13x10 cm. Cond:G
2 Gipsen bustes van vrouwen, brons gepatineerd begin 20e eeuw. 1x 56x36x18cm. en 1x 55x26x33cm. Cond.: G
Smeedijzeren barok kastslot 18e eeuw,H. 28cm., sleutel ontbreekt
Antieke majolica petroleum hanglamp ca. 1900 compleet H:50cm. Cond.: U
2 Postkaarten albums. 1x Vooroorlogs postkaartenboek Hollands(met postzegels) 25x19x2cm. 1x Boekje met vakantiepostkaarten deels gepost. Cond.: U
Art Deco wandlampje in de Amsterdamse school-stijl met gebrandschilderd glas. Midden 20e eeuw. 18x25x20cm. Cond.: G
Art Deco koperen sigarenknipper in de vorm van een geitebok. Onderkant gemerkt met een struisvogel WMF?, ca. 1920 16x17x12,5cm. Cond.: G
Smeedijzeren lampevoet in hoogte vestelbaar, eind 19e eeuw, 160x42x34cm. Cond.: G
2 Antiek geelkoperen Engelse kaarsenstandaards ca. 1890-1900. Zijn iets verschillend qua vorm 24xø11cm. en 23xø10,5cm. Cond.: G
Kunststoffen tand nagegoten van een walrustand. geheel in de stijl van de 19e eeuw. gegraveerd met VOC schepen, diverse vogels en walvissen. 55cm. Cond.: G
Smeedijzeren Jugendstil spiegel (78x42x3cm.) en smeedijzeren wandlamp (37x19x32cm.) begin 19e eeuw. Cond.: U
Massief bronzen apothekersvijzel ca. 1840 ø12cm, met stamper.