Prachtig antiek ivoren beeld van een Aziatische dame . geheel prahctig uitgesneden en zeer fijn gedecoreerd. Beeld staand op een uitgesneden sokkel van tropisch hout ca. 1900. 32,5cm.
Polychroom beschilderde keramiek sierschotel gemerkt Rozenburg Den Haag ca. 1890 ø30cm.
6 Meissen kop en schotels,1e helft 20e eeuw.met veldbloemen,Ø8.5 cm.,H.7.5 cm.Cond.U
Boheems blauw kristal geslepen stolp met schotel eind 19e eeuw. Rijkelijk gedecoreerd met sterren. Stolp 1 chipje, schotel heeft 2 chipjes. 15,5x26,5x20,5cm.
Boheems blauw kristal geslepen stolp met schotel eind 19e eeuw. Rijkelijk gedecoreerd met sterren. Stolp is gaaf, schotel heeft 1 chipje. 15,5x26,5x20,5cm.
Twee zeldzame plateel wandlampen ca. 1920. gemerkt Nr. 7 DEC.BA H. 25x8x9cm. Cond.: U
Chinese olielamp, vroeg 19e eeuw, rand is gerestaureerd 27,5x22cm.
Meissen koffiekan,1e helft 20e eeuw, met veldbloemmotief, H.25 cm., Cond.:U
2 Chinese borden 18e eeuw 1735-1790, minimale schilvers en haarscheurtje ø28cm.
Grote Chinese 8-hoekige schotel 18e eeuw, met landschapsdecor 30,5x38cm. Cond.: G
5 Blauw porseleinen sierborden Chien Lung 18e eeuws , 2x gaaf, 2x haarscheur, 1x gelijmd ø22cm.
Ovale Chinese schotel 18e eeuw Chieng Lung. Blauw-wit met bloemdecor 23x32cm. Gaaf.
Porseleinen figuur,Thuringen Sitzendorf ca.1910 "La Laitiere"d'apris Greuze.
Voetstuk 21x18cm., H.34cm. (1 oor licht bestoten)
Zeer bijzondere inktpot van Purmerend aardewerk. Handbeschilderd met Jugendstil afbeeldingen ca. 1930. Gesigneerd AJ, genummerd 27/88. Cond.: U