Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

12-Delig theeservies 4102
12-Delig theeservies
Startprijs 250 EUR
Imari pot op vuurvergulde standaard 4372
Imari pot op vuurvergulde standaard
Startprijs 225 EUR
Wandbord plateel 4346
Wandbord plateel
Startprijs 225 EUR
Wandbord plateel 4345
Wandbord plateel
Startprijs 225 EUR
6 Meissen borden 4528
6 Meissen borden
Startprijs 200 EUR
2 Keramiek glazuur vazen 4351
2 Keramiek glazuur vazen
Startprijs 200 EUR
Geisha ivoor 4298
Geisha ivoor
Startprijs 200 EUR
Chinese vleesschotel 4181
Chinese vleesschotel
Startprijs 200 EUR
2 Satsuma vogels ca. 1880 4176
2 Satsuma vogels ca. 1880
Startprijs 200 EUR
Plateel klokje 4522
Plateel klokje
Startprijs 175 EUR
Stel beelden jongen/meisje 4251
Stel beelden jongen/meisje
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Kapitale dekselvaas 4537
Kapitale dekselvaas

Resultaat:

150 EUR

Imari vaas 4419
Imari vaas
Startprijs 150 EUR
2 Dekselvaasjes 4416
2 Dekselvaasjes
Startprijs 150 EUR
3 Aardewerk tegels 4397
3 Aardewerk tegels
Startprijs 150 EUR
 Chinese dekselvaas 4391
Chinese dekselvaas
Startprijs 150 EUR
Kapitale dekselvaas 4388
Kapitale dekselvaas
Startprijs 150 EUR
Delfts blauw sierschotel 4384
Delfts blauw sierschotel
Startprijs 150 EUR
Blauw porseleinen eierrekje 4324
Blauw porseleinen eierrekje
Startprijs 150 EUR
Sigarenetui 4297
Sigarenetui
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ivoren beeldje op console 4290
Ivoren beeldje op console

Resultaat:

135 EUR

Ivoren beeldje op console 4289
Ivoren beeldje op console
Startprijs 150 EUR
Ovaalvormige vaas 4109
Ovaalvormige vaas
Startprijs 150 EUR
Boheemse vaas 4460
Boheemse vaas
Startprijs 145 EUR