2 Aardewerken borden met middeleeuwse voorstellingen, ca. 1880, monogram O.K., omgeving Grenshausen, ø25cm. Cond.: U
Wit porseleinen schenkkan geheel uitgewerkt met gotische voorstellingen. Kan gemerkt York Minister Jug 1846. Kan is een repro ca. 1950 met 1 chip aan de tuit. 24,5x15x13cm.
Blauw Chinees bord met landschapsdecor en gebloemde rand, Chien Lung 18e eeuw, 4xø27cm. Cond.: G
6 Gekleurde creamware kop (4xø7cm.) en schotels(3xø12cm.) met chinoiseriedecor Engels 19e eeuw. 1 kopje en 1 schoteltje met haarscheurtje. Cond.: G
2 Kop en schotels, Japans Imari 18e eeuws. 5,5xø7cm.
Grote Gouda plateel bloempot (Lotte), beschadigd 23xø30cm. Cond.: M
Delfts aardewerken bord gesigneerd met een N, 18e eeuw, oude restauratie van 3,5cm aan de rand van het bord, 5xø30,3cm. COnd.: G
Karaf in diamantslijpsel ca.1900 rondom gegraveerd. H.31cm.
Porseleinen balletdanseres, Unterweissbach,Thüringen,eind 19e eeuw,met tulerok, besch.H. 38cm.
5 Vroege terracotta platte olielampjes 19e eeuws afkomstig van de Vung Tau Carco ø14cm. Cond.: G
Meissen melkkannetje,1e helft 20e eeuw,met veldbloemmotief, H.11.5 cm.
Cond.:U
Groot meissen wandbord, Teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U
12 Boheemse glazen begin 20e eeuw, 6x groen en 6s rood 19xø8,5cm. Cond.: U
Imari bord Japans 18e eeuws, voorstellend mannetje in een bootje, kleine chip, ø22,7cm. Cond.: G
2 Japans gekleurde imari porseleinen siervaasjes 19e eeuw, 1 chipje aan de voet. 11xø6cm.
Chinees blauw porseleinen bord Chien Lung 18e eeuws. ø23cm.
Imari bord met goudverf, gaaf bord Japans 18e eeuws, ø23cm. Cond.: U
Plateel vaas met oor Zuid-Holland, decor Breetvelt H.:24cm. klein restauratie