04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

3 Meissen borden
Startprijs 140 EUR

3 Diepe borden Meissen, blauw/wit, ca. 1960, gaaf, ø24cm.

2 Aardewerken borden
Startprijs 140 EUR

2 Aardewerken borden met middeleeuwse voorstellingen, ca. 1880, monogram O.K., omgeving Grenshausen, ø25cm. Cond.: U

Wit platelen beeld Lejan
Startprijs 140 EUR

York minister Jug anno 1846
Startprijs 140 EUR

Wit porseleinen schenkkan geheel uitgewerkt met gotische voorstellingen. Kan gemerkt York Minister Jug 1846. Kan is een repro ca. 1950 met 1 chip aan de tuit. 24,5x15x13cm.

Blauw Chinees bord 18e eeuw.
Startprijs 140 EUR

Blauw Chinees bord met landschapsdecor en gebloemde rand, Chien Lung 18e eeuw, 4xø27cm. Cond.: G

Satsuma Boedha op olifant
Startprijs 140 EUR

6 Gekleurde kop en schotels
Startprijs 125 EUR

6 Gekleurde creamware kop (4xø7cm.) en schotels(3xø12cm.) met chinoiseriedecor Engels 19e eeuw. 1 kopje en 1 schoteltje met haarscheurtje. Cond.: G

Antiek ivoren flesje
Resultaat: 110 EUR

2 Kop en schotels, Japans Imari
Startprijs 120 EUR

2 Kop en schotels, Japans Imari 18e eeuws. 5,5xø7cm.

Plateel bloempot
Startprijs 120 EUR

Delfts aardewerken bord
Startprijs 110 EUR

Karaf diamantslijpsel
Startprijs 110 EUR

Karaf in diamantslijpsel ca.1900 rondom gegraveerd. H.31cm.

Figuur ivoor
Startprijs 110 EUR

Figuur ivoor begin 20e eeuw,2 steigerende paarden. H.7.5 cm.

Porseleinen balletdanseres
Startprijs 110 EUR

Porseleinen balletdanseres, Unterweissbach,Thüringen,eind 19e eeuw,met tulerok, besch.H. 38cm.

5 Olielampjes (vung tau carco)
Startprijs 110 EUR

5 Vroege terracotta platte olielampjes 19e eeuws afkomstig van de Vung Tau Carco ø14cm. Cond.: G

Balustervormige vaas
Startprijs 100 EUR

Meissen melkkannetje
Startprijs 100 EUR

Cond.:U

Meissen wandbord
Startprijs 100 EUR

Groot meissen wandbord, Teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U

12 Boheemse glazen
Startprijs 100 EUR

12 Boheemse glazen begin 20e eeuw, 6x groen en 6s rood 19xø8,5cm. Cond.: U

Imari bord 18e eeuws
Startprijs 100 EUR

Imari bord Japans 18e eeuws, voorstellend mannetje in een bootje, kleine chip, ø22,7cm. Cond.: G

2 Imari siervaasjes
Startprijs 100 EUR

2 Japans gekleurde imari porseleinen siervaasjes 19e eeuw, 1 chipje aan de voet. 11xø6cm.

Blauw porseleinen bord
Resultaat: 100 EUR

Chinees blauw porseleinen bord Chien Lung 18e eeuws. ø23cm.

Imari bord 18e eeuws
Startprijs 100 EUR

Imari bord met goudverf, gaaf bord Japans 18e eeuws, ø23cm. Cond.: U

Plateel vaas
Startprijs 100 EUR

Plateel vaas met oor Zuid-Holland, decor Breetvelt H.:24cm. klein restauratie