Wit platelen kaketoe van Jan Schonk, Koninklijke plateelbakkerij Gouda ,Zuid-Holland, 23,5x14x8cm. Cond.: U
Zeer bijzondere inktpot van Purmerend aardewerk. Handbeschilderd met Jugendstil afbeeldingen ca. 1930. Gesigneerd AJ, genummerd 27/88. Cond.: U
3 Diverse blauwe Chinese vazen 19/20e eeuw o.a; 1x blauwe dekselvaas begin 20e eeuw met figurendecor 29xø11cm. 1x Blauw cilindervormige vaas begin 20e eeuw met bloemen en voorwerpen gedecoreerd 25xø10...
5 Chinese borden Fam Rose ca. 1750, met bloemmotief, rand minimaal beschdigd, ø23cm.
Art Deco vaasje, Kennemer Potterij, Velsten, jaren 30 16,5xø10,5cm.
Oud keramiek bord waarschijnlijk 17e eeuw Holland(ongemerkt) met breuk ø35.8 cm.
Delfts wit, plooischotel
Kapitale porseleinen dekselvaas China, eind 20e eeuw, omlopend gedecoreerd met ridders.H 95cm. Ø48 cm.
Glazen Empire bakje met vuurvergulde houder ca. 1800 , mooie kwaliteit 19x9x12cm. Cond.: U
Antiek ivoren beeldje van een man zittend op een rots met een vis in de hand. Geheel staand op een houten sokkel 10x4,5x3cm. Cond.: G
4 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws met bloemdecor, ø23,5cm.
Kristallen gembercoup met zilveren voetje Hollands gekeurd. Coupe is amandel geslepen en helemaal gaaf. Begin 20e eeuw 25xø12,5cm.
Kastkom van Amsterdams bont 18e eeuw. Aan de binnenkant beschilderd met 2 papegaaien zittend op een tak en 2 vlinders. Aan de buitenkant met figurendecor 7xø15cm. Cond.: G
Antiek ivoren parfum/opiumflesje met dop. Aan de dop zit een lepeltje bevestigd. Compleet uitgesneden met drakendecor 7x4x1,8cm. Cond.: G
6 Blauw Chinese kop(5xø8,3cm.) en schotels(ø13,5cm.) Kang Chi met bloemdecor. Lichte randschade en haarschuertjes
Antiek ivoren netsuke, voostellend een vrouw. Zeer fijn uitgewerkt en gedetailleerd. Aan de onderkant Aziatisch gesigneerd. 4,5x3x2cm. Cond.: G
6 Boheemse wijnglazen (11xø8cm.) met bijpassende karaf (41,5xø8,5cm.) met stolp begin 19e eeuw. Roodgeslepen glas gedecoreerd met diverse motieven.
2x Royal Copenhagen. 1 Meisje met gans 19cm. 1 Jongen met fruitmand 16cm. Cond.: U
Chinees blauw porseleinen bord Chien Lung 18e eeuws. ø23cm.
3 Delen Italiaans Murano glas. 1x schaal 25x18x4,5cm. 1x vaasje 7xø6,5cm. 1x vaasje 7x7x6cm. Cond.: U
Imari flacon met originele dop ca. 1900 met zilveren rand. geheel gedecoreerd met landschapsdecor 12x9,5x7,5cm. Cond.: G
Jugendstil Boheemse vaas in de vorm van een tulp ca. 1920, met bloemen beschilderd in de kleuren lichtgroen en rose, 33xø12cm. Cond.: U
Grote kristallen gembercoupe ca. 1900 met origineel deksel, kleine beschadigingen 43xø22cm.
Antiek ivoren parfumflesje met dop. Aan de dop zit een lepeltje bevestigd. Flesje is compleet uitgesneden met Aziatische voorstellingen 7,5x3,3x2cm. Cond.: G
Valerie Saint Lambert, grote vaas van mat glas met bloemendecoratie van gekleurd glas, chip van 2mm. 28xø12cm. Cond.: G
Glazen Empire schaaltje met vuurvergulde houder ca. 1820, mooie kwaliteit 20xø15cm. Cond.: G
3 Kleine benen doosjes ca. 1960, 1x cilindrisch loddereindoosje gegraveerd met wereldkaart 4xØ3,2cm, 1x snuifdoosje uitgewerkt en gegraveerd 4x2,5cm, 1x vierkant pillendoosje met een reptiel uitgewerk...
3 Japanse borden ca. 1900 beschilderd met vogels, bloemen en insecten.
3 Delen Chine commande 18e eeuws. 1x Melkkannetje met een edele dame (beschadigd) 11,5x7,5cm. 1x Trekpotje met waterbuffels. Deksel met chip, kannetje gaaf (alleen een haarscheurtje in het oortje 11,5...
2x Royal Copenhagen porselein. Amager girl Kwitting 15,5cm. Cond.: U
Gesign.:L.Benter
Royal Copenhagen porselein, vaas met bloemdecor en libelle 28cm. met bakfoutje aan hals. Cond.: G
3 Chinese theekopjes + schoteltjes Kantonees ca. 1900 met bloemmotief. 5xø11cm. 1 klein haarscheurtje.
Antiek glazen mooi geirriseerde amfora, vermoedelijk Romeins, in zeer goede staat, 14x9xø8cm.
6 Ruitgeslepen Anna Groen glazen, 20e eeuw Cond:G, H.12xø6cm.
Schemerlampje van glas in de gallee stijl. Glazen voetje met glazen kap. Jugendstil motieven. 2 fittingen boven en 1 fitting onder. 21e eeuw, 32xø23cm.Cond.: U
3 Delen Herend porselein. 1x opengewerkt schaaltje 10x7x3cm. 1x Flesje 15,5xø8cm. 1x schaaltje 9x14x14cm. Cond.: U
Kristallen 4-Delige set begin 20e eeuw. Tablet met 2 kannetjes, 1 met zilveren voet en en 1 vaasje met minimale bschadiging 29x15x2,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen dame ca. 1930 staand op sokkel geheel handbeschilderd met vele kleuren. Beeld is goed, maar missen 2 vingers. 60x16x20cm.
Platelen 13-delig petit-four stelletje, gemerkt HAMAZE Gouda, begin 20e eeuw, 3 bordjes met chipje, 8x20x15cm. Cond.: G
Kristallen karaf met dop ca. 1900 in zeer goede staat 31xø13cm.
2 Antieke porseleinen Chinese schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø22,5cm. Cond.: G
Kapitale Fam Verte Chinese dekselpot begin 20e eeuw. Handbeschilderd bloemdecor 45xø26,5cm. Cond.: G
57-delig servies gemerkt Koninklijk Pr. Tettau 2e helft 20e eeuw, o.a; 6 dinerborden, 11 soepborden, 16 ontbijt/dessertborden, juskom, 4 vleeswaren schaaltje, 2 vleesschotels, 1 broodschaal, 1 slascha...
27 Delen Royal Copenhagen met bloemdecor en bladgoed Cond.: U
Aardewerken 5-delig fruitservies Bavaria eind 19e eeuw, blauw met gouden omranding en diverse fruitmotieven. Grote schaal (27,5x27,5x5cm.), bordjes (ø20cm.). Cond.: G
Borstbeeld van gips van een meisje met gevlochten haar. H.:44cm.
3 Delen glaswerk met zilver e.o.silver plated,19e eeuw (stop van karaf beschadigd) H.10-31 cm.
8 Kantig imaribordje. japans 19e eeuw. Gedecoreerd met bloemen, 20x20x13,5cm. Cond.: G
1x Witte vrouwenbuste van Bavaria (14x10x6cm.), 1x beeldje van een hond liggend op een kussen (8x10x5,5cm.). Cond.: G
Divers Chinees porselein. 9x 8-hoekige schoteltjes, 2x kop en schotels, 2 capucijner deksels, 1 capucijner bakje zonder deksel, 2 imari schoteltjes, 1 kopje, 1 schoteltje. 18e en 19e eeuws, meeste met...
3 Japanse kopjes ca. 1900, 1x met vlinders, 2x met draken en bloemen 8,5xø8cm. Cond.: G
2 Delen kristal,1x beschuithouder op onderschotel 23xø20cm.,1x kaasstolp 21xø23 cm.Wilhelmina kristal
2 Kutani vaasjes 19e eeuws met figurenmotief 15,5xø7,5cm. Cond.: G
3 Italiaanse majolica hangborden 20e eeuw. Ceramica De Alcora 2xø34cm 1xø31cm. Cond.: U
2 Kristallen koektrommels met zilveren hengsel 20e eeuw 20xø12cm. en 22xø13cm. Cond.: U
Grote imari schaal eind 20e eeuw met bloem- en vaasdecor 9xø42cm. Cond.: G
6 Diverse blauwe borden o.a; 1x blauw bord met jagers en wild zwijn gemerkt Royal Sphinx Masstricht ø30cm. 1x jager en hond gemerkt Bosch ø25cm. 1x Bord met molen aan water ø23,5cm. 1x Appelplukkers i...
3 Petrus Regout aardewerken kastkommen gemerkt SANA, met Aziatisch decor, 1 met grote haarscheur, ca. 1920, 8,5xø16cm.
4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G
Grote imari schotel eind 20e eeuw met bloem- en vaasdecor ø35cm. Cond.: G
Aardewerken herrijzings-/herinneringsbord van Fa. P.V.D. Ivorawerken Gouda. Uitgave C. Fortmann Den Haag nr. 154 met voorstelling van Nederland in 1918/1919. ø28cm. Cond.: U
6 Kop en schotels gemerkt Societe Ceramique Maastricht, handbeschilderd met bloemdecor ca. 1900. Schotels: 2,5xø13cm. Koppen: 6xø7cm.
3 Goudimari handbeschilderde borden met gecontourneerde rand 2e helft 20e eeuw. ø22cm. Cond.: G
4 Kopjes en 3 schotels. China 18e eeuws peterselie decor. Kang Shy schotels met lichte beschadigingen. Schotels: Ø14cm. Kopjes: 5xØ8cm.
Porseleinen Lladro, cactus met vogel. Blaadje afgebroken maar aanwezig 14,5cm. Cond.: R
Doos met 12 kristallen onderzetters en setje fruitmesjes, 20e eeuw,2 mesheften gelijmd.
2 Delen wedgwood porselein. 1x botervloot Barlaston Wedgwood 19x12x9cm. 1x bord Wedgwood Gold Columbia 1xø27,5cm. Cond.: U
Kristallen coupe met blauw, vermoedelijk Duitsland ca. 1900 13,5x14cm. Cond.: U
Doos met 9 kristallen glazen 20e eeuw. 18xø8cm. Cond.: U
Tegeltableau van vaas met bloemen, gemaakt door A.L. Crevecoeur te Epe 38,5x25,5x1cm. Cond.: U
Rosenthal porseleinen putto met ezel, 12x12x605 cm., 20e eeuw
Wit porseleinen wandwaterfontein met deksel. Frankrijk ca. 1920. Gedecoreerd met jugendstil bloemen. De kraan ontbreekt en het deksel mist een hoekje. 34,5x25x11cm.
1x 4 Delig Hollands waaier kristal roomstelletje 27x12x9 cm.,licht beschadigd, 1x zout-peper-mosterdsetje op schotel,Hollands waaier kristal,17.5x9x8 cm.licht beschadigd,
Platelen vaasje met 2 oortjes,gemerkt 1143 Danier Gouda, 10x12 cm, met haarscheur.
Aardewerken beeld (Thuringen) van een ruiter te paard (Don Quichot), 20e eeuw, 36x35x13cm. Cond.: G
Porseleinen chocoladekan gemerkt Hutschenreuther 20e eeuws. Handbeschilderd met bloemen 25x25x17cm. Cond.: G
Tegeltableau, Hollandse winter met vele figuren, 20e eeuw, gesigneerd J.C.V. Hunnik, 50x35x2cm. Cond.: U
23 Delen Hutschenreuther porselein serviesdelen met bladgoud, Duitsland. Cond.: U
21-Delig blauwkleurig Bavaria servies van Seltman Weiden, 1e helft 20e eeuw, Cond.: U