04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

Schilderij Bernd  Pöppelmann 1028
Schilderij Bernd Pöppelmann
Startprijs 1.400 EUR
Gerard van der Laan 1285
Gerard van der Laan
Startprijs 1.350 EUR
L.van der Tonge 1258
L.van der Tonge
Startprijs 1.200 EUR
Laurant, schepen op meer 1096
Laurant, schepen op meer
Startprijs 1.200 EUR
Lievin Herremans 1372
Lievin Herremans
Startprijs 1.100 EUR
J.K.Leurs 1279
J.K.Leurs
Startprijs 1.100 EUR
H. Smeuris, boerenhoeve 1228
H. Smeuris, boerenhoeve
Startprijs 1.100 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1079
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 1.000 EUR
Evert Moll 1103
Evert Moll
Startprijs 950 EUR
Gerard Westerman 1260
Gerard Westerman
Startprijs 900 EUR
C.Cunaeus 1129
C.Cunaeus
Startprijs 900 EUR
Herman ten Kate 1040
Herman ten Kate
Startprijs 900 EUR
Prof. Jurres 1158
Prof. Jurres
Startprijs 875 EUR
Anton Heyboer 1153
Anton Heyboer

875 EUR

Jan Rijlaarsdam 1060
Jan Rijlaarsdam

825 EUR

J. Soler 1012
J. Soler
Startprijs 825 EUR
H. Hulk, Katwijk 1218
H. Hulk, Katwijk
Startprijs 800 EUR
Pendant Robert Forgers 1131
Pendant Robert Forgers
Startprijs 800 EUR
C.Westerbeek 1118
C.Westerbeek
Startprijs 800 EUR
2 Schilderijen 1077
2 Schilderijen
Startprijs 800 EUR
Henk Schuring 1007
Henk Schuring
Startprijs 800 EUR
Arttur Wisniewski 1137
Arttur Wisniewski
Startprijs 780 EUR
Gesign.E.Berghuis 1208
Gesign.E.Berghuis
Startprijs 750 EUR
H.C.C.Bogman 1124
H.C.C.Bogman
Startprijs 750 EUR