Chris Hammers (Andijk 1872 - 1965 Nijmegen), olieverf op linnen, landschap bij avond met vissers 47x70cm. Cond.: M
Anton Smeerdijk ('s Gravenland 1885 - 1965 Roermond), olieverf op linnen, riviergezicht 40x60cm. Cond.: U
Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en aardewerk 70x60cm. Cond.: G
Hans Herrmann (1858-1942), olieverf op linnen,havengezicht," Delftshaven",61 x 41.5 cm.
Gesign.Bryan Geff,schilder rond 1900, olieverf op linnen,oost-aziatische monnikaan het wandelen in de bergen.92.5 x 76.5 cm.
Kerkicoon 20e eeuw, Heilige Nicolaas met Vita (scenes uit zijn leven). o.a; doop, priester-, en drakenwijding, berrijding gevangenen etc. 75x66cm. Cond.: G
Wim Helder ( Den Haag 1892 - 1966 Hattem), olieverf op linnen, duinlandschap 68x54cm. Cond.: U
Anton Funke(Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), aquarel op papier, vaas met bloemen 32x50cm.
Gisela Sedatis-Grosser, olie op hout, "Wellenbaden", gestudeerd bij Prof.Dittberner, 1952-1955.Cond.:U
65 x 60 cm.
Hetty Broedelet (Hester Henkes Delfshaven 1877 - 1966 Deventer), olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x32cm. Cond.: G
Monogram H.M. 19e eeuw, olieverf op paneel, "Brief schrijven", 20,5x27,5cm. Cond.: U
Wilhelmus Hendrikus Petrus Johannes de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), aquarel op papier, "meisje met hoed" 36x50cm. Cond.: U
Olieverf op linnen, 18e eeuw landschap met figuren, Duitsland of Italië, mooie kwaliteit, 43x34cm. Conditie: goed.
Michel Maly 1936 Frankrijk (listed) 50-er jaren, olieverf op linnen, gezicht op"Venetië", 60x80cm. Cond.: U. Boek van de kunstenaar wordt bijgeleverd.
Marinus de Jongere (Amsterdam 1912 - Rotterdam), aquarel op papier, poldergezicht met molen en waterlelies 30x70cm. Cond.: U
W. Vondel 1997, olieverf op linnen, zelfportret 30x60cm. Cond.: U
Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), bloemstilleven, 40x50cm. Cond.: U
Simon Twint (1937 Amsterdam), zeegezicht met figuren 30x40cm. Cond.: U
P. Putzhofen - Hambuchen (1869 - 1939 Dusseldorf), berglandschap met boerin en koe, 50x70cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U
Ongesigneerd 18e-19e eeuws, olieverf op linne, moeder met kinderen 45x34cm. Cond.: M
Gesigneerd J. Jans, olieverf op linnen, musicerend stel, 110x71cm. Cond.: U