Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, visser in boot
Startprijs 750 EUR

Chris Hammers (Andijk 1872 - 1965 Nijmegen), olieverf op linnen, landschap bij avond met vissers 47x70cm. Cond.: M

Anton Smeerdijk
Startprijs 700 EUR

Anton Smeerdijk ('s Gravenland 1885 - 1965 Roermond), olieverf op linnen, riviergezicht 40x60cm. Cond.: U

Cor Noltee, bloemstilleven
Startprijs 650 EUR

Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en aardewerk 70x60cm. Cond.: G

Hans Herrmann
Resultaat: 620 EUR

Hans Herrmann (1858-1942), olieverf op linnen,havengezicht," Delftshaven",61 x 41.5 cm.

Gesign.Bryan Geff
Startprijs 550 EUR

Gesign.Bryan Geff,schilder rond 1900, olieverf op linnen,oost-aziatische monnikaan het wandelen in de bergen.92.5 x 76.5 cm.

Ikoon, Nicholaas
Resultaat: 600 EUR

Kerkicoon 20e eeuw, Heilige Nicolaas met Vita (scenes uit zijn leven). o.a; doop, priester-, en drakenwijding, berrijding gevangenen etc. 75x66cm. Cond.: G

Schilderij Wim Helder
Resultaat: 700 EUR

Wim Helder ( Den Haag 1892 - 1966 Hattem), olieverf op linnen, duinlandschap 68x54cm. Cond.: U

Anton Funke, aquarel
Startprijs 550 EUR

Anton Funke(Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), aquarel op papier, vaas met bloemen 32x50cm.

Gisela Sedatis-Grosser
Startprijs 500 EUR

Gisela Sedatis-Grosser, olie op hout, "Wellenbaden", gestudeerd bij Prof.Dittberner, 1952-1955.Cond.:U
65 x 60 cm.

Hetty Broedelet
Startprijs 500 EUR

Hetty Broedelet (Hester Henkes Delfshaven 1877 - 1966 Deventer), olieverf op paneel, vaas met bloemen 25x32cm. Cond.: G

Schilderij H.M.
Startprijs 500 EUR

Monogram H.M. 19e eeuw, olieverf op paneel, "Brief schrijven", 20,5x27,5cm. Cond.: U

Aquarel WDZ
Startprijs 500 EUR

Wilhelmus Hendrikus Petrus Johannes de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), aquarel op papier, "meisje met hoed" 36x50cm. Cond.: U

Ongesigneerd schilderij
Resultaat: 500 EUR

Olieverf op linnen, 18e eeuw landschap met figuren, Duitsland of Italië, mooie kwaliteit, 43x34cm. Conditie: goed.

Schilderij Maly
Startprijs 500 EUR

Michel Maly 1936 Frankrijk (listed) 50-er jaren, olieverf op linnen, gezicht op"Venetië", 60x80cm. Cond.: U. Boek van de kunstenaar wordt bijgeleverd.

M. de Jongere, waterlandschap
Startprijs 450 EUR

Marinus de Jongere (Amsterdam 1912 - Rotterdam), aquarel op papier, poldergezicht met molen en waterlelies 30x70cm. Cond.: U

Schilderij, W. v. Vondel
Startprijs 400 EUR

W. Vondel 1997, olieverf op linnen, zelfportret 30x60cm. Cond.: U

E. Rabbers
Startprijs 400 EUR

Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), bloemstilleven, 40x50cm. Cond.: U

Schilderij, S. Twint
Resultaat: 400 EUR

Simon Twint (1937 Amsterdam), zeegezicht met figuren 30x40cm. Cond.: U

Schilderij, landschap met bergen
Startprijs 350 EUR

P. Putzhofen - Hambuchen (1869 - 1939 Dusseldorf), berglandschap met boerin en koe, 50x70cm. Cond.: U

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U

J.J.H. van Leeuwen, strandgezicht
Resultaat: 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 20x25cm. Cond.: U

Landschap met molen
Startprijs 350 EUR

Landschap met molen, olieverf op paneel, 54x44cm. Cond.: U

18e-19e eeuws schilderij
Startprijs 350 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuws, olieverf op linne, moeder met kinderen 45x34cm. Cond.: M

Schilderij, muciserend stel
Startprijs 340 EUR

Gesigneerd J. Jans, olieverf op linnen, musicerend stel, 110x71cm. Cond.: U