Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij, bloemen op vaas 1243
Schilderij, bloemen op vaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Tekening hond 1327
Tekening hond

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Ingekleurde gravure 1339
2x Ingekleurde gravure

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schilderij, boten 1349
Schilderij, boten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
J. Pieneman, bootje 1025
J. Pieneman, bootje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Barok tekening 1046
Barok tekening

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schilderij, A. Bouw '99 1083
Schilderij, A. Bouw '99

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Portret op board 1191
3x Portret op board

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Putters 1268
Putters

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Goudvinken 1269
Goudvinken

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
naar Louis Apol, aquarel 1334
naar Louis Apol, aquarel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bloemen op vaas 1090
Bloemen op vaas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x George Wright Pink 1107
2x George Wright Pink

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
R. Davis, jacht 1108
R. Davis, jacht

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
"The Galway Blazers" 1116
"The Galway Blazers"

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Jan Snoeck 96 1142
Jan Snoeck 96

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Pendant 1244
Pendant

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
"The tipperary hunt at Clonbanane" 1280
"The tipperary hunt at Clonbanane"

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
The Battle of Waterloo 1316
The Battle of Waterloo

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
J. Jans. Hof te Usselo 1318
J. Jans. Hof te Usselo

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
A. Kurznach 1329
A. Kurznach

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Boom met boerderij, olieverf op karton 1332
Boom met boerderij, olieverf op karton

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ets, Amsterdam werkelozen 1097
Ets, Amsterdam werkelozen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, bloemstilleven 1104
Schilderij, bloemstilleven

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, de dinkel 1177
Jaap van Kregten, de dinkel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bloemen 1199
Bloemen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, herder met schapen 1217
Jaap van Kregten, herder met schapen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Prent, Escher 1326
Prent, Escher

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, kubistisch 1330
Ongesigneerd, kubistisch

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kalender Gelderse kunst 1311
Kalender Gelderse kunst

Resultaat:

22 EUR

Verkocht
Gouden lijst met plaat 1200
Gouden lijst met plaat

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, herder met schapen 1230
Jaap van Kregten, herder met schapen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Kalender Grafisch atelier 1320
Kalender Grafisch atelier

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Oude etsen 1355
3 Oude etsen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij op rijstpapier 1101
Schilderij op rijstpapier

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Wim '91 1271
Wim '91

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
L.Jansen 1323
L.Jansen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Engelse prenten 1347
2 Engelse prenten

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
N. van der Waay, prent 1350
N. van der Waay, prent

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Schoolplaten 1197
2 Schoolplaten

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Ongesigneerd bosgezicht 1282
Ongesigneerd bosgezicht

Resultaat:

10 EUR