Henry Laurent (Franse school), olieverf op linnen, riviergezicht met oude woonboot, 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Eugene Luckers, ets op een papier van een kerk 28x57cm. Cond.: G
Gesig.P.Willer, Düsseldorfer landschapschilder eind 19e eeuw,olieverf op linnen,boerderij aan water, 65.5 x 47 cm.
naar Rembrandt van Rijn, Jacob zegent de kinderen van Jozef. Gravure uit 1885 van William Unger naar een ets van Rembrandt. 21,5x17cm.
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 30x40cm. Cond.: U
Japans werkje op rijstpapier, man en jongen, handgekleurd ca. 1900. Ongesigneerd 21x33cm. Cond.: R
Lorje (Enschede), pastel op papier, zonnebloemen op een vaas 56x39cm. Cond.: U
Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, Rotterdamse haven 17,5x23cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloem 18x13cm. Cond.: M
Ongesigneerd 17e-18e eeuws, olieverf op linnen, voorname dame en heer in schitterende kleding (oude bedoeking) 124x89cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, landschap met bloemen, 60x80cm. Cond.: R
Twee Engelse prenten op papier; "A Killing Pace" en "Through the Bull Finch" 28x18cm. Cond.: G
Engelse prent op papier van een vossenjacht met diverse figuren, 37x30cm. Cond.: U
Ongesigneerd landschap, olieverf op linnen, 40x60cm. Cond.: U
Jan Wingen 55 (Keulen 1874 - 1956 Den Haag), olieverf op paneel, winter te Loosduinen 30x40cm. Cond.: U
Griekse icoon met twee velden. Bovenste veld; Deïsis met Jezus, Maria en Johannes de Doper. Onderste veld; Basilius, Gregorius en Filemon. ca. 1900
Kerkicoon 20e eeuw, Heilige Nicolaas met Vita (scenes uit zijn leven). o.a; doop, priester-, en drakenwijding, berrijding gevangenen etc. 75x66cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, "Boer naar kerk"pastel op papier, 27x38 cm.,Cond:U
Engelse gelimiteerde litho met daarbij een kleine originele schets ingelijst. nr. 3/575. "The limerick from the black hill", 50x34cm. Cond.: U
Engelse litho op papier, "The Galway Blazers hunt at little mount Brown", 38x29cm. Cond.: U
H. van Dijk, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: U
Cornelis Westerbeek (Sassenheim 1844 - 1903 Den Haag), olieverf op paneel, koeien bij een watersluis, 14x20cm. Cond.: U
Gesigneerd Nicole Peykot, olieverf op linnen, vrouw aan de kust, 40x50cm. Cond.: U
G. Kwintenberg '47, olieverf op linnen, stilleven met appels 47x24cm. Cond.: U
Ongesigneerd 18e-19e eeuws, olieverf op linne, moeder met kinderen 45x34cm. Cond.: M
Ben van Londen (Arnhem 1907 - ), olieverf op paneel, bloeiende boomgaard 25x35cm. Cond.: U
Lucia Wittig-Keyser (Amsterdam 1873 - 1958 Laren), olieverf op linnen, vaas met bloemen, Cond.: U
Hermanus Charles Christiaan Bogman (Den Haag 1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, herder met schapen, 33x36cm. Cond.: U
H. den Hartog, aquarel op papier, "Boerenhuis", 28x19cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd marineschilderij WO II, vermoedelijk Duitse marine, aquarel op papier, 21x30cm. Cond.: U
Pleun Betist (1894 - Den Haag), olieverf op linnen, landschap 50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd landschap met figuren, olieverf op linnen (oude bedoeking), 17e-18e eeuws 36x28cm. Cond.: G
Conradijn Cunaeus (Dendermonde 1828 - 1895 Amstelveen), olieverf op linnen, landschap met jachthond en hert, 67x45cm. Cond.: U
Gesigneerd M. Vogt (ca. 1900), geschilderde kopie naar Murillo, olieverf op linnen, fruitverkoopster (bedoekt), 65x87cm. Cond.: R
Twee werken Robbert Fortgens 1996 (geb. 1960 Amsterdam), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x43cm. Cond.: U
Martinus Jacobus Nefkens (hedithuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, "boerin op pad" 30x40cm. Cond.: U
W. Bosman (Enschede), olieverf op paneel, landschap met boerderij, 35x50cm. Cond.: U.
W.G. Hofker (Den Haag 1902), ets op papier, paardekar op de kade 44x16cm. Cond.: U
2x Eileen Crawford (Londen, Engeland), aquarel op papier 20e eeuw, "Altea", 27x20cm. Cond.: U
Arttur Wisniewski,schilder 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen,Orientaalse bazar,r.o.gesign.+gedat.(19)75, 110 x 90 cm.
Monogram H.H. begin 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met tjalken 40x60cm. Cond.: R
Gesigneerd Rink?, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 30-er jaren, 40x60cm. Cond.: G
Louis Apol (Den Haag 1850 - 1936), gouache op papier, winterlandschap 20x28,5cm. Cond.: U
Verheul, olieverf op linnen, landschap met een bootje 30-er jaren, 50x70cm. Cond.: G
Jan Snoeck 96 (1927 Rotterdam), litho op papier, moderne compositie, 47x41cm. Cond.: U
H. van Steen, olieverf op linnen, stilleven met vaas en appels, 50x60cm. Cond.: U